La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » Почему не плачут мужики?


Почему не плачут мужики?

Сообщений 31 страница 49 из 49

31

De fapt eu nus de accord cu asta,nu ca eu pling dar sunt multe situatii cind chiar si Mujisii pling !...sau daca pling se ascund ca sa nui vada nimeni ! :)

0

32

Мр. Пушыстик
nai de ce s te askunzi..sintem la urma urmei sh noi oameni...sh lumea poayte sa ne inteleaga...

0

33

Nu toti gindesc asa ca tine ! :) ;) :P

0

34

Мр. Пушыстик
da da...eu nu cred k ghindesk aiurea :)))

0

35

nam zis asta,prosta tu nai invatsat 5 ani intrun liceu numa cu baeti  ! Daca te intrebi pri4iom asta,api iti zic eu ca noi sintem tare jistokie cu toti !

0

36

Мр. Пушыстик
Tatz is jistokie pin la o vreme....kind ii apare problema in fatsa sh nu o poate solutsiona..ia s vez kum s inmoaie ka k*k*tu ;)

0

37

:D

As vrea sa scap de jistokastea asta,inainte parca nu eram jistokii,da amu....deam mam deprins ! :)

0

38

Мр. Пушыстик написал(а):

Nu ai dreptate eu toata viatsa mea am trait in "jistocasti" shi mama sau tata o strigat la tine asta [censored] pe linga shi am trecut eu... shi credema eu niciodata nu am vrut sa provoc durere ci din contra mereu ajutam shi linistem valurile marii... Wiz ne dast mne sovrati

0

39

mama,tata....pri4iom asta ?
eu la general am zis !
...oricum nu ma sporesc,poate ai dreptate,poate nu :/
Important oameni sa fim si sa putem sa corectam tot ce am gresit ! ;)

0

40

Мр. Пушыстик написал(а):

Greshelile nu trebuie corectate, trecutul nul potsi intoarce. greshelile nu trebuie sa fie repetate....

0

41

Knopca_86 написал(а):

greshelile nu trebuie sa fie repetate....

Cei drept e drept...da daq ai posibilitatea sa le corectezi..de ce nu>? :)

Knopca_86 +1

0

42

Ghen4ik vreu satsi dau o ontrebare tu ai forst vreodata in mlashtina?... cred ca nu, la noi ele nu se intilnesc. Pai ele au o proprietate, daca ai  nimerit in ea shi vrei sa ieshi in primul rind nu trebuie sa te mishti repede shi ritmic caci vei fi tras la fund shi vei muri...asha shi cu indreptatul greshelilor... cu cit vrei mai bine sa indreptsi greshala cu atit mai rau faci...

0

43

Knopca_86 написал(а):

cu cit vrei mai bine sa indreptsi greshala cu atit mai rau faci...

Nu intodeauna...depinde...da in multe cazuri kind vreai sa indrepti ceva mai rau faci...:(

0

44

eu shi ka shi...pling numa in mine...nimeni sa nu stie....

0

45

Biggi_Friggi
спуй ту да ын суфлет ))

0

46

barbatsii nu pling deatita k...... nushtiu..... deatita k au karakter mai puternik ka femeile kare poati s li apushi di la orishi..... da dak ii apuk sh pi dinshi ap nu vreu s arati asta....

0

47

dreep написал(а):

barbatsii nu pling deatita k...... nushtiu..... deatita k au karakter mai puternik ka femeile kare poati s li apushi di la orishi..... da dak ii apuk sh pi dinshi ap nu vreu s arati asta....

gg... :)
offtopic: asta tu eshti pe avatar? ;)

0

48

Wiz_ingerashul написал(а):

asta tu eshti pe avatar?

nu :P

la tema: total deacord cu dreep :angel:

0

49

viata ma pus in genunchi :( shi am plins... putin, sufletul striga, dar totushi nu am putu sa pling asha cum am vrut... e strashnik...

0


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » Почему не плачут мужики?