La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Книга жалоб !! » Жалобы


Жалобы

Сообщений 121 страница 150 из 175

121

hmmm, am impresia ca am scapat ceva
care e errorarea cea suparatoare? )))

0

122

Kare apare shi spune ka forumul este PEREGRUJEN :)

0

123

pai asta nu e o eroare
serverul e supraincarcat pur shi simplu

de asta shi spuneam ca ar fi bine de trecut pe un host MD, de dorit dedicat

Отредактировано KilyGonzales (2007-02-28 17:58:11)

0

124

Nu prea kred ka este suprainkarkat, doar nu sta max people on server 4 sau kit akolo , uite kiar akum kind am intrat in tema aceasta mio aratat erorarea aceasta de 3 ori , dar suntem numai 2 oameni la acest moment ai4 :(

0

125

ReDBull incearca sa nu te gindeshti numai la acest forum, pe 2bb.ru se afla cine shtie cite mii de forumuri
asha ca nu e de mirare ca serverul se supraincarca

0

126

ok incerk, da nu prea se primeshte :)

0

127

ReDBull sau poate crezi ca pentru acest forum a fost rezervat un server aparte? )))))))

0

128

KilyGonzales intelegi totul destul de bine ;) suntem o multime si aceasta eroare nu depinde de noi

0

129

AnGeL shi nu se poate nimic de facut cu asta?

0

130

KilyGonzales
Nu se poate doar daca de facut alt forum pe alt server da asta e tare greu....eu iaq il ajut pu
un baietzel..sh kam ii greu..tare:(

0

131

Ghen4ik nu vad absolut nimic greu in asta
operatziunea de transfer se poate face intr'un timp foarte scurt (daca deja serverul e configurat, operatziunea ia ~5min)

0

132

KilyGonzales
Nu cred ca acest forum se poate skimba pe alt server...asta samana ku...hmm...de exemplu s skotz mierea din albina ku sila..asa ceva..nu cred k s poate asa ceva..dar...este intodeauna un dar..daq poti ajuta administratia...te asigur ca iti va fi foarte reconuscatoare:)

0

133

Ghen4ik nu intzeleg ce are mierea shi albina cu transferul la forum, nu e nimic cu fortza, totul este binevol
adica hai sa fiu mai direct
daca este dorintza, shi un pic de finantze se poate de transferat serverul la mine pe un comp (dret ca ii treb un mic upgrade), de canal de internet nu mi'i jele (fibra optika)

0

134

KilyGonzales
wey ey tsam dat exemplu...daq poti s faci asta  e sh fa da ey cred k tu nu ai sa poti..!

0

135

Ghen4ik shi cam de ce nu crezi sa pot? am facut deja asta cu forumul care il am la mine pe comp ))))

0

136

KilyGonzales
Bre..:)) pur si simplu nu cred...adiq eu nu dau 100% da 85% k NU resty k poate poate ii posibil...iaq incearca sa faci un forum pur sh simplu...pe acest server mybb.ru sh vez daq poti..daq ai  s poti spui adminilor..sh skimbi serveru..no sa mai apara gliukuri...

0

137

Ghen4ik probleme pot aparea numai daca nu este acces ftp la server )))
in rest nu cred ca e o problema, pentru ca backup la database de facut se poate
shi chiar daca nu este acces ftp, se poate de redactat baza (oleak de lucru, dar nu strashnic) pentru a se putea de'i facut restore pe un script  fara modificari

0

138

KilyGonzales
Incearca daq potz...

0

139

Ghen4ik pt asta am nevoie de cineva din admini
shi cu parere de rau nu cunosc pe nimeni ))

0

140

KilyGonzales ce ai nevoie pt acest transfer?

0

141

AnGeL sa shtiu daca este acces la ftp shi baza de date
daca este, spoate de vorbit mai departe

0

142

KilyGonzales eu in chestia asta nu ma prea pricep daca sincer :D poate te uiti singur? ;)

0

143

AnGeL poate ma uit shi singur )))
dar este o problema
la asta se poate uita doar persoana care are username'ul shi parola forumului (de la inregistrarea lui pe mybb.ru)

0

144

kr4 angel .. .da parola :rolleyes:

0

145

KilyGonzales parola mea? sau simplu pot sa te fac admin?

0

146

AnGeL n'am nevoie nici de parola ta, nici sa ma faci admin
trebuie username shi parola de la accountul de pe mybb.ru
mai exact datele care au fost introduse aici: http://mybb.ru/new.php

0

147

Время Вашей сессии истекло. Отправка сообщения невозможна по истечении 30 минут с момента загрузки страницы.

[censored]..shi ku tat bezabrazia asta/???

Отредактировано Ghen4ik (2007-03-03 21:55:09)

0

148

tak shi flakai avem un host nou ori inca nu?

:)))

0

149

Maroi in asha spirit, host nou nu o sa fie nici peste 1 an )))

0

150

:)

nu stiu de ce ,dar imi pare cam plictisitor pe aici....cei de facut ???

0


Вы здесь » La taifas!! » Книга жалоб !! » Жалобы