La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Кино/Filme » Недавно посмотрел / Recent am privit


Недавно посмотрел / Recent am privit

Сообщений 61 страница 74 из 74

61

oo.... yaka undi eu trbuie s raspund sh nu tsinem minti..... da las k tso raspuns ReDBull

0

62

dreep
:D

0

63

nu ti ridi.... eu serios :boast:

0

64

Azi mam uitat Razdevanie Prohojih, Vseo shto esti u Tebea,indealinii neznakomets klasss karoce deni am petrekut

0

65

eu mam uitat la 88 minutes!!!! rupeeeeeeee!!!!

0

66

da dispri ce-i?

0

67

Despre seriini ubitsa :) shi despre un pisholog :) shi despre puterea lui e a convinge oamenii :)

0

68

da ii strashnic?

0

69

da oleaca :) dar e super... psihologic :)

0

70

am privit.... NEXT, mio plakut!!!

0

71

sin city.... ma temem di intunerik vreo saptamina..... avem impresia k amush di sub pat a s ias isiotsenia sheia sh a s ma maninshi..... :blink:

0

72

:D

0

73

asta nui di ris.... nii asha filmi stroga protivopakazini

0

74

da lana.... 1. nu te uita singura 2. tine minte ca nu e real 3. aprinde luminele!!!
Offtop: Cind numai o aparaut Ring(dac nu tineti minte e filmul cind cineva aprivit o kaseta shi peste kiteva minute cineva suna la telefon shi spune ca in 7 zile vor muri :D )  noi cu fratele meu mai mic ne uitam la el... aveam vreo 15-16 ani.... era jumate de film cind o sunat telefonul nostru de acasa :D ........ noi punem pauza shi ne uitam unu la altul.... eu spun: ridica tu, el da din cap shi spune ridic tu :D shi asha vreo 2 minute.... cu un stres enorm eu miam luata inima in dinti shi am ridicat receptorul.... :D muream de frica.... nu tin minte cine a sunat... dar ma speriat foarte tare!!!  :rofl:  :lol:

0


Вы здесь » La taifas!! » Кино/Filme » Недавно посмотрел / Recent am privit