La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Музыка/Muzica » Любимый певец, группа / Cântăreţul, trupa preferată


Любимый певец, группа / Cântăreţul, trupa preferată

Сообщений 31 страница 60 из 63

31

rap/rnb/hiphop shi rar altceva...

0

32

vezi nu askulti numai un gen de muzika ,stroga numai rap , mai askulti shi altele insamna ka eshti melomanka :)

0

33

da ian inkipuits k ash askulta rock/hard rock/ nometal/ indie-rock/bla-bla.... ap tot ash fi melomanka.... da deosebire ta esti

0

34

eei po% kum s numeshte asta ...
da daq eu is intr-o kompanie unde se askulta (de ex) RAP ... dar mie nu-mi place .... eu 4e trebuie sa fak .. ? daq akolo se askulta numai asha muzika ? sa nu mai stau ku ei in kampashka ori kum ? logik ar fi sa  te adaptezi .. shi daq petreci mai mult timp ku ei o sa inceapa sa-ti palka shi tie .. vrei ori nu ..
asta eu asha  ex... da multe situatzii de acest gen pot fi .. :)

0

35

Nu numa ex.. la mine kiar o fost asha ceva eu inainte ka sa alkult Alternosfera Shi prodigy askultak tot ce vroiem adika nu aveam un stil preferat, dar am nimerit intri kompashka unde askultau toti numai asta nu-mi placea de la inceput muzika kare ei o askulta dar   asta nu inseamna ka trebuie sa te du4 de la ei , mam adaptat shi a inceput sa-mi plaka am fost la vreo 2 kon4erte shi akuma askult !!

0

36

ReDBull написал(а):

mam adaptat shi a inceput sa-mi plaka am fost la vreo 2 kon4erte shi akuma askult !!
Подпись автора

ap iaq  ... mie tot asha o inceput sa-mi plaka rocku :D
da amu k deam nu ma mai abshesk ku ei ... deam  ku diferitzi kite oleaq .... shi  fiekare ku a lui ..
deam askulta kislata .. v jizni nu kredem k o sa askult asha ceva ... hate nu toata imi place.. ceva mai interesant ... da iaq .. am ajuns shi la asah ceva :P

0

37

dapu kum trebuie kakaeta raznobrazie , ka te saturi numai de una :)

0

38

iaq ini plashi grupa asta .. shi is haroshinkie )

Отредактировано ♪♥LUSYK♥♪ (2007-02-28 22:07:53)

0

39

Mie eaka Aeshtea imi plak :)

0

40

shi mie imi plak :beee:

0

41

ma inerveaza damu faptul ka ei deamu 6 luni spun ca o sa apara al 2 album - Femeia Nordika dar tot nu iese , ne cesna

Отредактировано ReDBull (2007-03-19 11:18:59)

0

42

Green Day

0

43

prietenul meu o inceput sa askulte kakaeta hu*nea shi nu inteleg ceo asta shi ce kinta, RBD grupa ,cine shtie mai mult despre ea ??

0

44

ultima vreme ma rupe NightWish :)

0

45

ReDBull написал(а):

ceo asta shi ce kinta, RBD grupa

ia uite
♪♥LUSYK♥♪ o pus fotka lor !

:girl_sigh:

0

46

eu fotka am vazuto dar nu pot intelege ce kinta, shi kum ka nu inteleg nika :) ash vrea sa shtiou mai multe despre ..... aeshtea :)

0

47

ReDBull
e o trupa din 3 fete superskie shi 3 baitzi nu mai rai dekit ele ... kint in spaniola ... dar au shi kintecele  traduse in engleza ... (  vseotaki spaniola rupe) trupa s-o format pe baza unui film  REBELDE   filmu ii nicivo ... nu pre il privesk k uit pastaianna :(
ei kinta regaeton  sau kum se numeshte shi se skrie asta e gen pomoimu tipik pt spanioli (nu spanioli din spania .. dar ashtia din amerika latina de prina argentina hz ) .. :)
karoce daq skrii pe google RBD... ap akolo o sa  af*** de viatza kite siteuri shi kite variante o sa vezi ..
da  daq vrei muzika intre pe zaycev
.net shi akolo rbd kite vrei :)

Onyx_ da tie itzi plak ? :)

0

48

Destiny's Child

0

49

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

Onyx_ da tie itzi plak ?

♪♥LUSYK♥♪  daq 4esna ... nu am auzit
:blush:

uff..

:)

0

50

Onyx_
:rofl:

0

51

:blush:

de ce rizi ?

:(

0

52

Onyx_ :rofl:
da ne .. prosta .. m-o inflat risu ;)

0

53

Da nie in ultimul timp imi place de Akon (cum cinta kanesna ! :P )
maladets mujiku nna !!!! so ridikat ! :)
si bani nifigovie o facut,eh bi nie in locul lui :)))

0

54

neh face... numa treb sa devii negru sa traeshti in ghetto sa vini narcata shi sa cinti rap :D

0

55

nui neaparat !
poti sa fii belii si daq ai cap ap nu te ocupi cu narkataua ! :P
de unde ai luat c el se ocupa cu asa ceva ???
el poate se drogheaza dar nu si vinde :P

0

56

da ladna.... nii tot ini plashi akon/ti

0

57

da nie nu pre daq cesna .... un kintek tare ni-o plashet in vara- toamna ... - smack that ... amu nishi nu vreu s aud de dinsu ..... da in rest nu pre ...

0

58

ei kum s dsik... nu pot s ti kontradsik... fiekari ku gusturile sale... na s ni sfadim j di la akon :D

0

59

dreep написал(а):

fiekari ku gusturile sale

poliubomu )

dreep написал(а):

na s ni sfadim j di la akon

:lol: kaneshna .... k n-avem 10 ani ... ))

da prikini :lol: ?

0

60

zZOLiK написал(а):

nui neaparat !
poti sa fii belii si daq ai cap ap nu te ocupi cu narkataua ! :P
de unde ai luat c el se ocupa cu asa ceva ???
el poate se drogheaza dar nu si vinde :P

ca sa cinti rap treb sa traieshti o viata pe care ei 9o cinta....
2. citi raperi albi shtii ? procentaj??
3. majoritatea care au succes au inceput acolo... de asta ei shi au succes.... pentruca cinta despre viata, cinta despre ceea ce altii nici nu vreau sa vorbeasca.... droguri, sex, moarte, caro4e intrun cuvint VIATA :)

0


Вы здесь » La taifas!! » Музыка/Muzica » Любимый певец, группа / Cântăreţul, trupa preferată