La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Dragoste pe Internet?


Dragoste pe Internet?

Сообщений 61 страница 90 из 129

61

Gragoste e atunci cind cunosti bine omul,te-ai obishnuit cu neajunsurile lui........stii cum gindeshte,procedeaza....si de ce are nevoie cind e deprimat
Nu cred la dragoste prin NET,deaoarece sint momente grele in viata cind ai nevoie ca persoama iubita sa fie linga tine nu numai moral,dar si fizic..........sa te imbratisheze si sa-ti spuna ca ''o sa fie bine''............shi prin Internet asta nu e posibil

0

62

kissa написал(а):

Gragoste

:) sorry..........Dragoste

0

63

kissa
+1 bv!  Totushi dragoste pe net...daq sa ia in vedere...k faci cunostintsa sh peste un timp va intilnitz este o posibilitate s va placetsi unu pe altu...da daq jiumate de viata vb pi net...ap de unde dragoste akolo....

0

64

he he he.........daca de facut cunoshtintsa ap da..............asa e shi la mine
:D  am facut cunostinta pe net si deam de mult timp ne intilnim

0

65

kissa
:))) da da :))) Pin Nipol-Net :)) ehhh...shi fac offlinurile din oameni...pi shini dispart pi shini ii intorloaka :p

0

66

Poveste:
El singur. Ea singura. Se intalnesc. Undeva pe internet. Poveste de iubire. Mare. Telefoane, scrisori, lacrimi, webcam, promisiuni, juraminte...Cateva luni. Dragostea devine tot mai inflacarata. Stop. El dispare. Ea cauta adevarul. Intr-o zi, isi ia inima-n dinti si traverseaza mari si tari sa-l gaseasca pe el. Il vede pentru prima oara. Chipul lui...pictat pe-o piatra funerara intr-un cimitir singuratic din preeria marelui Nord.

0

67

Ghen4ik
jistoka.................. :blink:

0

68

Ghen4ik написал(а):

Totushi dragoste pe net...daq sa ia in vedere...k faci cunostintsa sh peste un timp va intilnitz este o posibilitate s va placetsi unu pe altu...da daq jiumate de viata vb pi net...ap de unde dragoste akolo....

ei mlin .... dap eu despre asta shi vb....
logik k nu sa vrb toata viatza pe net ...

Ghen4ik написал(а):

Poveste:
El singur. Ea singura. Se intalnesc. Undeva pe internet. Poveste de iubire. Mare. Telefoane, scrisori, lacrimi, webcam, promisiuni, juraminte...Cateva luni. Dragostea devine tot mai inflacarata. Stop. El dispare. Ea cauta adevarul. Intr-o zi, isi ia inima-n dinti si traverseaza mari si tari sa-l gaseasca pe el. Il vede pentru prima oara. Chipul lui...pictat pe-o piatra funerara intr-un cimitir singuratic din preeria marelui Nord.

Ghen4ik :'-( tareeeeeeeee jestoka

0

69

matinca sa ajungi in asa moment ap innebuneshti.............toata viata ai visat sa-l vazi........sa-ti shie aproape si il vezi pe fotka de pe mormint :sorry:

0

70

Dragostea nu se discuta.. ea se simte... nu poti sa descrii o dragoste adevarata in cuvinte... da asa cum o descriem noi.. o descriem ft rau... o descriem asa ca .. te mai gindesti sa te mai indragostesti sau nu... ceea ce se discuta nu e o lectie.. cind te indragostesti simti asta... chiar daca unii spun ca e doar o iluzie....

0

71

kissa написал(а):

matinca sa ajungi in asa moment ap innebuneshti.............toata viata ai visat sa-l vazi........sa-ti shie aproape si il vezi pe fotka de pe mormint

ujasno ...

0

72

Igorash написал(а):

Dragostea nu se discuta.. ea se simte... nu poti sa descrii o dragoste adevarata in cuvinte... da asa cum o descriem noi.. o descriem ft rau... o descriem asa ca .. te mai gindesti sa te mai indragostesti sau nu... ceea ce se discuta nu e o lectie.. cind te indragostesti simti asta... chiar daca unii spun ca e doar o iluzie....

Igorash desigur sunt deacord cu tine..da daq iubeshty kum sa-i arati k o iubeshty...da desigur...kind iubesty persoana de linga tine treb sa simta asta..da daq nu simte..poate s zika k galiak nu ma iubesti....de asta noi incercam sa spunem ce simtim...de multe ori nus kiar prineste....

0

73

Ghen4ik написал(а):

Poveste:
El singur. Ea singura. Se intalnesc. Undeva pe internet. Poveste de iubire. Mare. Telefoane, scrisori, lacrimi, webcam, promisiuni, juraminte...Cateva luni. Dragostea devine tot mai inflacarata. Stop. El dispare. Ea cauta adevarul. Intr-o zi, isi ia inima-n dinti si traverseaza mari si tari sa-l gaseasca pe el. Il vede pentru prima oara. Chipul lui...pictat pe-o piatra funerara intr-un cimitir singuratic din preeria marelui Nord.

:'( asa trist mi s-a facut...

0

74

Jistoka...iaq..asha astepti..mult timpsh aishi hop...sh mori....:(
De aishi kred eu k treb de skos o konkluzie...oameni buni..daq aveti posibilitatea...intilnitsiva mai des in realitate...k shini shtie ce cadouri ne va aduce ziua de mine...:(

0

75

asta e un clip tare cool !!! dar cu un sfirsit tare trist de cite ori il privesc incep sa pling :( no sa regretati 100%
http://www.torrents.md/details.php?id=53092

0

76

Eu am vazut clipu chiar ... ini vine a chishe ochii... mai ales la urma.... patanu ... iac o papdit el na liubovi.... iac asa fetelor patani is taaaaaaaaaaare putini... si ... nu trebuie sa ii aduceti la asa stare sasi piarda ochiii... cap ii pierdeti pe iei ....

0

77

AnGeL написал(а):

asta e un clip tare cool !!! dar cu un sfirsit tare trist de cite ori il privesc incep sa pling  no sa regretati 100%

tak nu shtiu de ce ... nu pot intra pe torrents..dar asata e
KISS - bECAUSE I AM A GIRL ???

0

78

Asa io pus denumirea patanu care lo pus pe torrents ... da sensu nui dupa denumire

0

79

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

KISS - bECAUSE I AM A GIRL ???

tak asta totushi .. k parq dupa ce vorbitzi asta am inteles...
nu .. asta nu patzanu de pe torrents a pus denumirea k eu l-am  vzut prima data vreo 2 ani in urma shi asha se numeshte ...

da prefer sa nu ma uit k ma trek fiorii shi  iara stau vreo saptamina pe umneak ....

0

80

Igorash написал(а):

Eu am vazut clipu chiar ... ini vine a chishe ochii

eu l-am vazut prima data matinka vara...atunci eram in ospetie si cacta imi era incomod sa pling :D da ieri un baiat mi-o dat linku la clip si cind l-am vazut ap nu am putut sa ma abtin :'-(

Igorash написал(а):

iac asa fetelor patani is taaaaaaaaaaare putini

auzi scumpule...eu is deacord cu tine...dar nu din cauza fetelor voi dispareti!!!

0

81

AnGeL написал(а):

dar nu din cauza fetelor voi dispareti!!!

Nu numai din cauza lor;) eu nu pot s vad acest clip din pacate....am ban pe IP pe torrents:((
Imi spuneti denumirea lui...si poate sa-l vad sh eu...

0

82

Ghen4ik написал(а):

Imi spuneti denumirea lui...si poate sa-l vad sh eu...

KISS - BECAUSE I AM A GIRL

0

83

♪♥LUSYK♥♪
pasiba !

0

84

Ghen4ik написал(а):

am ban pe IP pe torrents:((

buahaha :D de cuminte ce ai fost?? :D acolo daq sincer tare slaba nadejde daca ti-l scoate :D

0

85

AnGeL написал(а):

buahaha  de cuminte ce ai fost??

akolo nu numaidekit sa fii "kuminte" akolo este faza ku ratio .. etc... :P

0

86

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

akolo nu numaidekit sa fii "kuminte" akolo este faza ku ratio

o da...stiu! pe asa persoane ii numesc пиявки :D

0

87

amush vedem cu KISS - BECAUSE I AM A GIRL.

0

88

AnGeL написал(а):

akolo nu numaidekit sa fii "kuminte" akolo este faza ku ratio

Eu vaabshe nu am facut nika akolo...nishi odata n-am fost inregistrat...:(
La noi ku Ip-urili estea...ii mare gruz paket...

0

89

Ghen4ik написал(а):

La noi ku Ip-urili estea...ii mare gruz paket...

yes! daca primeste unu ban...ap deam nimi nu poate intra :D

0

90

AnGeL
You crezi in dragosty pi net?

0


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Dragoste pe Internet?