La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Dragoste pe Internet?


Dragoste pe Internet?

Сообщений 121 страница 129 из 129

121

AnGeL
pai la mine el se aranjeaza mai ushor :) asta e shi diferenta.... ti ne poverish.... dar eu pot sa NU es din casa dac numi place cum sta parul la mine.... vreo 20 de minute mil aramnjez :D eac aSHA!!!!

Отредактировано Wiz_ingerashul (2007-05-30 09:37:24)

0

122

Wiz_ingerashul написал(а):

dar eu pot sa NU es din casa dac numi place cum sta parul la mine

:rofl: chiar e greu de crezut ... credeam ca numai la fete asa li se intimpla

0

123

AnGeL
eu serios!!!!  :swoon:

0

124

Igorash написал(а):

Of paveri ca Barbati peste vo 15 ani cind vor fi cu tine intr-o virsta ,,, vor cauta fete tinerele ... daca pina atunci nuti gasesti o persoana si sa faci o relatie stabila... ap la tine as uite numa starishi..

dak s ti gindeshti la general ap poate sh ai dreptate..... corpul unei femei la virste mai inaintate nu se prea pune linga una de 20 de ani.... Dar..... cum imi explici cazurile (la care am fost martor) kind femeile trecute de 35/40 se marita ku altsii de 25? eu personal shtiu 5 cazuri numai.... sh asta imi ajunge.... kred k in femeie principalul nu este sexappealul dar sexualitatea care vine dinauntru.... si care se cizeleaza ku virsta.... anyway.... asta demonstreaza k la orice virsta pots fi dorita de un om normal

0

125

Igorash написал(а):

aisi nustiu dece asa ai zis.. mai bine spuneai barbatii sa se uite prin buzunare .. sh dac nare nik ap sa le umple

dupa kum tu skrii ap am impresia k nu pre its plashi viatsa kare traiesti....
da, is deakord k in ziua de azi destule persoane sunt materialiste.... asta e un fact.... dar cum privesti lumea, asa si sunt toti imprejur.... eu cred ca toata treaba asta ku bani este bagata in cap de catre altsi kare atrag numai prin bani... sh eu nu pre intseleg de ce barbatsii vreu s aiba bani pt o persoana care este interesata de buzunaru tau.... o relatie normala nu se face pe bani....

0

126

AnGeL написал(а):
wiz написал(а):

dar eu pot sa NU es din casa dac numi place cum sta parul la mine

chiar e greu de crezut ...    credeam ca numai la fete asa li se intimpla

eida..... un koleg deameu traiesti exact linga shkoala sh tat vremea intirzie.... sh eu nu inselejem di shi, deatita k eu tot diobicei intirzii da nu kiar asha.... da el nio spus k s skoal la 6/6.15 sh pin la 7 ii gata.... pi urma el inshepi sash dea paru cu gel.... sh dak nui plashi kum so prinit ap ish spala kapu.... shap shil usuca ku fen special kakoita.... sh tot asha di mai multi ori.... sh dak pin la urma nu i s prineshti normal ap nu vini nish la a doua lektsie....

0

127

bugaga  :boast:  ....... as fie modelier..

0

128

da shi asha stroga lai apredelit?

0

129

dreep написал(а):

eida..... un koleg deameu traiesti exact linga shkoala sh tat vremea intirzie.... sh eu nu inselejem di shi, deatita k eu tot diobicei intirzii da nu kiar asha.... da el nio spus k s skoal la 6/6.15 sh pin la 7 ii gata.... pi urma el inshepi sash dea paru cu gel.... sh dak nui plashi kum so prinit ap ish spala kapu.... shap shil usuca ku fen special kakoita.... sh tot asha di mai multi ori.... sh dak pin la urma nu i s prineshti normal ap nu vini nish la a doua lektsie....

hehe.... znakomo :D

0


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Dragoste pe Internet?