La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » О чём ты счас думаеш? / La ce te gîndeşti acum?


О чём ты счас думаеш? / La ce te gîndeşti acum?

Сообщений 871 страница 900 из 1000

871

nu mai esti..... dak ai kap ap pots sats fashi viatsa tat frumoas/ nu numa la shkoal

0

872

:( Buna dimineata la tat populatia.... nush cum la voi ... da eu mam indragostit pahodu .... da matinca intro persoana care .... nare nevoie de dragostea mea.... sj eu stau amu ca un bou la poarta noua sh nustiu ce sa fac na.... shi de leva na ... hatea inca nu se stie shi as fie pin la urma .... da blin asa vreu sani shie pof de tat... da nu pot nishi de cum sa ini atrag atentia cu altsheva .... da muzica vashe nu pot asculta nica ... mai ales sheva de gruz ini sparji capu in 199 de bucats mishi... da de dornit tot nu pot ca nu pot adorni [censored].... tre sa mai vb cu ea ... asa dispri tat .... da nustiu cind..... mblin sh shii interesant .... nui prima data .. da am asa o senzatie ca retraiesc timpurile de dinainte ... parc ar fi chiar insasi prima oara ....... caroce ...... nustiu deam la shi s ma gindesc ... stiind ca .... nu eu decid .... si ... nu pot impune pe nimeni la nimic... si asa imi pare ca is de neputincios.... nda... tare leva.... in capu neu amu numa ... ginduri sute.. vreu s ma culc sh snu ma mai scol dimineata.... ladna ..... eu ma duc sa beu sheva sh sma culc .. k deam graiesc singur cu paretsii gg ...

0

873

dreep
eei .. zici tu ... da daq la mine in grupa is asha nishte oameni k ................ nici nu mi-a duce la univer .... ap .... sry...
nu mai depinde tot de tine .... shi nu mai este totul asha de bine shi frumos.....
de ex situatzie : profesoara intirzie ku nu shitu kite minute .... mie imi vine stralucita idee : haidem in bar, inq vreo 3 o davai .... shad vreo 2 mimre akolo : shi ? kum asha ?  eu niciodata nu am fakut ahsa ceva .... etc .... shi iaq  in multe kazuri ashe o fost nu numak ku fuga de la lektzii ... hz ... sa fi istudent shi sa spui k n-ai fugit niciodata de la lektzii ... mi bina m-ash askunde shi ash tacea ....

da amu eu ma gindesk k iara ma doare kapu .... :(

0

874

Igorash
:( exx... blin ... ( nici nu shtiu ce sa-ti spun ....
da gindeshte-te k tot ce se face se face spre bine...
daq  ceva ne to ... inseamna k ne dano ...
hihi greu de gindit asha .... dar incearka :P

0

875

^_^

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

tot ce se face se face spre bine...

fix la asta ma gindem sh eu s dsik.....  vapsheta dak nu pre s prineshti asha s ti gindeshti ap fa shv.... dex: curat, temele,citeshti o karti, rezolv shv sudoku/integrame..... & co..... numa nu ti apuka di shv arta.... asta glavna..... suna intraiurea da paveri k merji..... dak pots s ti obliji s ti gindeshti la altshv ap tat a s shib ghini.... dak nu.... kauta karts di tipu "kum s faci k toate femeile s fib indragostite de tine".... kauta.... pe torrents precis am vast vreo 2 di tipu ista....numak nu leam citit asha k nu pot sats dau sfaturi pi tema asta

0

876

zdrasti la toti, karoce...eu am avut nishte probleme ku passwordul meu shi nu puteam sa intru...
Eu ma gindesk ka la noi sa skumpit iar benzina :)

0

877

Igorash
bai asta-i jestoka... eu te inteleg.... dar daca ai sa treci cu bine ap o sa fii mai puternic.... aici eu sunt deacord cu ♪♥LUSYK♥♪ tot ce nu se face se face spre bine.... tinte cum poti shi ai s atreci... dac vrei sa treci :P eu eaca muuuulti ani nu am vrut sa treaca stare aasta :D gg

0

878

dreep написал(а):

fa shv.... dex: curat, temele,citeshti o karti, rezolv shv sudoku/integrame.....

exxx... kind eshti in asha stare nu mai vrei niq  :D

dreep написал(а):

suna intraiurea

aga ....  shap inshepi s te jalui de shi ai patzit ... :(

dreep написал(а):

kauta karts di tipu "kum s faci k toate femeile s fib indragostite de tine".

da tu krezi k asta ajuta ?

0

879

Wiz_ingerashul написал(а):

eu eaca muuuulti ani nu am vrut sa treaca stare aasta  gg

da blin .. shi eu  toit asha .... am pierdut 2 ani :( din viatza me skumpa tare (
amu ini amintesk  ... of.... tare rau ini pare ...

0

880

2??? da eu 9  :D

0

881

Wiz :blink:
eei... tu ganeshti ...

shi serios ???:O

0

882

yep ;) :D

0

883

blin ....
nu n-are kum ... :(

eei... asta inseamna  k din kopilarie pin amu tipa ... nu demult...
hmm ...

0

884

tipa da.... eu shtiu ca nu crezi, dar asha a fost.... karo4e... proehali ;)

0

885

da de ce sa nu kred ...

0

886

pai majorittea nu cred, ca mol detskaia liubovi shi td shi tp :)

0

887

Wiz_ingerashul shi cind mai pui pe linga asta shi faptul ca dragostea nu exista? )))

0

888

KilyGonzales :) ap vashe rau ese asha-i?:) dar totushi credca ea exista ;)

0

889

Wiz_ingerashul dragostea este o notziune abstracta

0

890

KilyGonzales dragostea eeste tot, shi nimic in acelshi timp.... nu e abstracta ea mult mai larga... poate cuprinde o lume aintreaga dar poat shi s acuprinda o furnica :)

0

891

ma gindesk ka sa stimg PC,altfel nu ma mai satur de somn ...

0

892

offffffff..... eu amtink mam indragostit :blink:

0

893

dreep shi serios? ma bucur pentru tine :)  :bb:

0

894

se vede ca a venit primavara ))))
o dat dragostea in voi

0

895

true true
numa nu in mine, leghkii flirt shi mai mult nika :D

0

896

la niq  :blink:

0

897

dreep,de cine teai indragostit ???? iar in mine ?? :D

p.s. glumesc...si fara viiboane typa 'daje ne mecitai' ! ;)

da eu ma gindesc la Cat meu..ooo iusghesc nnna !!! :)

0

898

zZOLiK написал(а):

la Cat meu

adika la Manya  ?

:))))

???

0

899

zZOLiK
kneshna k di tini :rolleyes: mlin shink Cat tau s bag.....  :lol:
PS:glumesc...si fara viiboane

0

900

ka afara e soareeeeee :)
shi-i prikolina
shi degraba sesiunea :D

0


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » О чём ты счас думаеш? / La ce te gîndeşti acum?