La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » Cine Suntem si ce dorim?


Cine Suntem si ce dorim?

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Se spune ca suntem minuscule particule din universul materiei. Dar fiecare are o constinta, ganduri si dorinte.
De multe ori cei mari uita ca au fost copii, uita ca au visat si ei, uita ca odata, demult, si-au dorit sa ...
Au crescut, au treburi dar mai au putine vise si dorinte. Tema aceasta este despre visele de acum. Cine sunteti, care sunt visele voastre cand veti fi mari, dece doriti sa ajungeti acolo. In aceasta tema sunteti liberi sa fiti doctori, savanti, fotbalisti, manelisti, astronauti, supermani, batmani etc.

0

2

kin eram malaia am vrut multe profesii.... shel mai mult am vrut s shiu vrajitoare sh s pot sai kontrolez pi altsii s fak kum eu vreu.... amu klar k nu vreu.... amu is eleva.... dupa asta a s invats la universitate..... eu in general sunt ferm konvinsa k am s ajung departe.... asha k tari nu ma bat la kap.... (numa voi s nu kredets k eu ashtept shv din pod) prosta amu invats... insherk sh eu kiti shv varianti/presupuneri.... da asha.... amu eu treb s invats(nu k ash shi zubril.... eu invats selektiv) deatita k pi urm nu a s am timp pt unele lukruri kare le pot face amu.....

0

3

Eu di mititel eram shel mai des vaditeli k il vedeam pi batya :) k s prikale ku mashina...am trait pe malul marii in Russia "Marea BArents"
da cind am spalit pe orizon Korabii deodata am vrut s shiu kapitan de korabie kiar akasa am fotka unde sunt in Mundir de capitan:) Mustetsili ini lipsesk:)))De mik am nimerit in hospital sh deam vroem s shiu doktor s ajiut oamenii la nevoie:))shi tot asa mai aparea cite ceva nou:))Da desigur ka orshi kopkil vroem s shiu valshebnik:) ini aduk aminte k am vazut un filmulets despre un patsan4ik o gasit un karabok sh akolo erau sirnishi...multe:) el spunea o dorintsa sh rupe un sirnik:)))iaq visam sh eu noaptea k avem asha karabok :p:)))Akum...iaq am terminat liceu..sh sunt la Univer..vaabshe invats pu alta profesie...kind eram mik nishi nu shtiem...k este asha ceva..Akum m-am aprofundat in sfera calculatoarelor...ii greu da sper eu k tat as shii batz sh as am un lok de munka stabil  shi bine platit:)Imi doresk foarte mult asta..da da desigur mai vreu s am o sotie fidela si 2 kopii de Gemene :)))

0

4

da..... da eu cum am vrut sa shiu milionar shi acum tot milinoar vreau sa fiu :D cum am vrut sa cheltui bani pe ceva (nu spun ce ca amush se incepe) asha shi acum vreu :)) Numai acum am un plan... de care ma tin ;) dar cind eram mic visma sa gsesc banii pe JOS :D haha atunci era ushor dar acum shtiuu ca treb sa lucrezi ca un nebun ca sa fak aceshti bani.... trebu sa jertvesc foarte multe :)) shi ne fakt ce sa va primi ! dar mai bine mor :D haha ! asha-i ca cam seamna la un psih ?

0

5

Wiz_ingerashul написал(а):

asha-i ca cam seamna la un psih ?

vapsheta kam da.... da asta nu numa visu tau s shii milionar.... sh asta nui asha di greu....kum tu dsishi....

0

6

dreep написал(а):

vapsheta kam da.... da asta nu numa visu tau s shii milionar.... sh asta nui asha di greu....kum tu dsishi....

da ???? asta spune un milionar ? ;)

0

7

Wiz_ingerashul написал(а):

da ???? asta spune un milionar ?
Подпись автора

aham....
ps:eu nu di mini dsik

0

8

Eu imi doresc sa fiu fericit si ce sunt ? Sunt o persoana,o fiintza ,un om ..... individ , ei sunt mai multe variante dar ca atare sunt licean adica anii cei mnai frumoshi  ! :D :P

0

9

Blin dam nu nimeresc literele ,atita stat la calculator :)) ar trebuie sa dau norok cu perna si sa ma trintesc cu patul ! Ei dam e clar ca perna si cu patul sunt 2 si ma dovedesc  !  :bb: mdea ! amush o sa sleep-uiesc ! :))))

0

10

[`XP` написал(а):

]amush o sa sleep-uiesc

Merji sanatos:)) MAi suna sh tu din kind in kind:) kind ai s "sleep-uiesti" :)

0

11

dreep написал(а):

sunt ferm konvinsa k am s ajung departe

^_^  ce bine kind omul e sigur,asha mai multa fortza are pentru ashi atinge skopul ! !!

Ghen4ik написал(а):

am vrut s shiu kapitan de korabie ,Mustetsili ini lipsesk:

ei asta ku mustetzele nu'i problema :D

Ghen4ik написал(а):

iaq visam sh eu noaptea k avem asha karabok

:lol: sarmanul kopila6 !!

Ghen4ik написал(а):

vreu s am o sotie fidela si 2 kopii de Gemene

ap pentru asta tot trebu sa muunceshti muult !
ne davadi sotzia sa te inshele shi tat a s shii ghini :lol:
2 copii gemeni ?? da baietzi sau  fete
??

eu vreu baietzeeeeeeeeeeei  ^_^

Wiz_ingerashul написал(а):

..... da eu cum am vrut sa shiu milionar shi acum tot milinoar vreau sa fiu

OOoo,tu de mik kopil ai shtiut ce-i "binele" pe lume :D

Wiz_ingerashul написал(а):

dar cind eram mic visma sa gsesc banii pe JOS

k stati eu tot :D:D

Wiz_ingerashul написал(а):

asha-i ca cam seamna la un psih ?

nuuu,sameni ku un om kare vre ka in viatza lui s fie tat gladka ;)

[`XP` написал(а):

]Eu imi doresc sa fiu fericit

ap asta kred ka ishi doreshte oricine ,kto sebea liubit ;)

0

12

am uitat de eu s skriu ...

kinda am vrut sa fiu medik/ka multzi kopii/ ... imi amintesk kum faceam kakiita proceduri bunelului meu ...
pe picioare,da el dupa razboi shi nu erau kiar noi ... shi nu-mi era greatza,iar akum kind ma gindesk ... ooooo

apoi insotzitoare de avioane sau tipa stiuardesa ...
shi bred !  :lol:

da pe urma s-au finisat toate dorintzele shi visele ... kak-to ne zadumivalasi la asta ...

shi numai in kl.9 am decis ce vreau shi akum invatz la acea fakultate  ^_^  shi sunt happy !!

0

13

Onyx_
Ла че факултате ешть?

0

14

da eu vreu sa fiu arhitector,adiq eu deam pi jumate is,nio ramas sa termin universitatea... si pe urma sa proectez nisti cladiri in moldova or unde nar fi ca sa ramina pe multi ani si toti sa stie ca EU am proectat casa in care ei se afla,lealealea....:P

0

15

Мр. Пушыстик
successsss.... eu deam vad kum eu merg in invalidnaia kaliask ku proteza pi o parti sh li povestesk la stranepots :"videts .... asta primu neboskriob in moldova.... el ii fakut di zZOLiK Dumnezeu sa-i ierti pakatili...k era kam "zloi""

Отредактировано dreep (2007-02-22 00:02:56)

0

16

:D

bine zis,mio placut,iti pun un pliusik cind am posibilitatea,iam pus lu onyx unu...

0

17

Wiz_ingerashul написал(а):

vapsheta kam da.... da asta nu numa visu tau s shii milionar.... sh asta nui asha di greu....kum tu dsishi....

da ???? asta spune un milionar ?

offf..... sint oameni in viatsa ku diferite teorii.... unii sparg peretsii pt a ajunge la tel..... altsii prosta se ridika fara greutatsi.... numak asta pt mini amu ii greu di explikat kum.... asha k fiekare alege cei place

0


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » Cine Suntem si ce dorim?