La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » News/Новости/Noutăţi » ...Stiri...


...Stiri...

Сообщений 1 страница 30 из 53

1

Murat Nasirov, s-a sinucis in ajunul acestei zile. S-a aruncat de la etajul 5, cu o icoana ortodoxa in mina. Politia spune ca ar fi fost drogat. Cu o luna in urma a implinit 37 de ani, a lasat dupa el 2 copii.
Detalii aci:
http://top.rbc.ru/index.s....d.shtml

--------------------------------------------------------------------------------

0

2

Ghen4ik написал(а):

Murat Nasirov, s-a sinucis in ajunul acestei zile. S-a aruncat de la etajul 5, cu o icoana ortodoxa in mina. Politia spune ca ar fi fost drogat. Cu o luna in urma a implinit 37 de ani, a lasat dupa el 2 copii.

mdaa... asta am shtiut ...

da kam straniu ku 2 kopii shi sotzie , ku o kariera destul de reushita sa se sinucida ....

cine shtie ce ar putea fi ...

0

3

Onyx_
Oamenii au gliukuri...hmm...daq esti in stare de afect..orice poate sa se intimple...hmm...

0

4

Ghen4ik написал(а):

Oamenii au gliukuri...hmm...daq esti in stare de afect..orice poate sa se intimple...hmm...

da, ku asta sunt de akord ... ap am auzit pe undeva ka asha stare dureaza la om undeva 30 sau 60 de sekunde,shi anume in acest timp e imortant sa konvingi persoana sa nu savirsheaska infractziunea ... (-tipa atvle4 ku ceva) shi dupa asta
el ishi revine shi nu comite ni4 o infractziune ... :sorry:

0

5

Baietsi... starea de afect deseori trezeshte instinctele shi subconshtiintsa... deci fcind nishte deduceri simple putem face nishte concluzii.. ca vestitul cintarets demult era pregatit pentru asta shi avea nevoie doar de punctul de rupere... faptul ca a sarit cu icoana o putem tracta ca rugarea de iertare a pacatelor... dar totushi nu prea cred c biserica il va ingropa ca pe un creshtin pentru ceea ce a facut el e un pacat pentruca care iertare nui.... dar daca cineva a vazut filmul "cuda privodeat mi4ti" poate sa spere ca va avea iertare

0

6

Chisinaul a ramas fara primar interimar
24 2007
Seful statului a semnat marti, un decret prin care l-a numit pe actualul primar interimar de Chisinau, Vasile Ursu, in functia de ministru al Transporturilor si Gospodariei Drumurilor.
Astfel, Miron Gagauz a fost revocat din functia de ministru al Transporturilor si Gospodariei Drumurilor.
Potrivit serviciului de presa al Presedintiei, seful statului a semnat decretul cu privire la revocarea din functie a lui Gagauz, conform cererii depuse.



Numerele de telefon ale ambasadei Romaniei au fost atat de solicitate in ultima vreme, incat misiunea diplomatica a decis sa le schimbe.
Acum Ambasada Romaniei poate fi apelata la numarul de telefon 21-30-37, iar Consulatul la 23-76-22.
Numerele pot fi aflate de la serviciul de informatii al Moldtelecomului. Consulatul Romaniei este extrem de solicitat dupa ce tara vecina a introdus regim de vize pentru moldoveni. Autoritatile de la Chisinau si Bucuresti au convenit ca in urmatoarele zile sa dechisa la Cahul si la Balti consulate temporare pentru procesarea vizelor.

Отредактировано Ghen4ik (2007-01-25 10:43:07)

0

7

Ghen4ik написал(а):

tara vecina a introdus regim de vize pentru moldoveni.

ple 6i-s de kumarnie  shi nii 6iuda pe fi6ka asta pisetz...

0

8

В столице Молдавии Кишиневе выявлена студия, специализировавшаяся на виртуальном сексе. В комиссариате полиции сообщили, что студия располагалась в одной из частных квартир. Оборудование студии включало четыре компьютера, веб-камеры и микрофоны, а также трех девушек (в возрасте от 19 до 26 лет), выполнявших в режиме он-лайн прихоти зарубежных клиентов.

Как сообщили следователям девушки, они работали в студии по контракту четыре месяца. Платили им около 80 долларов в неделю, в то время как клиентам минута виртуального секса обходилась от 80 центов до 2 долларов.

Когда хозяйку студии попытались в ходе предварительной беседы пристыдить, выяснилось, что студия располагает разрешительными документами, выданными Национальным агентством по защите нравственности, передает НРС.

0

9

Kitziunia написал(а):

da nu nafiig ... shi fignea . . . агентство asta a sa papadeaska pahodu ...

0

10

Knopca_86 написал(а):

starea de afect deseori trezeshte instinctele shi subconshtiintsa... deci fcind nishte deduceri simple putem face nishte concluzii.. ca vestitul cintarets demult era pregatit pentru asta shi avea nevoie doar de punctul de rupere... faptul ca a sarit cu icoana o putem tracta ca rugarea de iertare a pacatelor... dar totushi nu prea cred c biserica il va ingropa ca pe un creshtin pentru ceea ce a facut el e un pacat pentruca care iertare nui.... dar daca cineva a vazut filmul "cuda privodeat mi4ti" poate sa spere ca va avea iertare

iaq asha !  ++++1

0

11

Бритни Спеарс воласы стригла - к 23 феб. штобы била нарядная, она идёт в морскои флот ))

0

12

Мр. Пушыстик написал(а):

Бритни Спеарс воласы стригла - к 23 феб. штобы била нарядная, она идёт в морскои флот ))

da ba 100%

ii lisaya ka o patiriuga :D:D:D :lol: na

0

13

ai vrut sa zisi ca o kan4**ga ??? :)))))

0

14

vab6e nenaviju pe ea ...

kakaita u menea asatziatziua ku numele ei strannaya,tukma nii ru6ine sa spoon ...

da ladna,zik -----> britva  :lol:
mai ales dupa asta !

0

15

:swoon:
am mai auzit... da nu eram sigura [censored] .. kredeam ka- i o gluma ... :blink:
eei ... nu iaq shi nu-i ajunge ei ... ?
minte pahodu ....

p[le vreu s vad o fostka s mor de ris :D

0

16

P.S. da poate ave paduki ?

0

17

Mda... eu am kikat azi in shok !! A6a ceva nu prima zi ti se intimpla!! Karoce asha !! Mama mea lukra la O sauna in centru ka Administrator o saptamina in urma o vrut sa se transfere la alta sauna In Durleshti , la un om bun , Azi la telek am vazut in sauna ceea din Durleshti a venit un om o platit bani shi  o intrat in sauna , akolo era frig shi el spune kemati direktorul vreau sa vorbesk ku el , VINE DIREKTORUL SKOATE PISTOLUL SHI IL INPUSHKA IN KAP :(:(:( Amul acela este viu ,deoarece patronul numai la atins intro parte , iar DIRECTORUL RISKA AKUM 20 ani de inkisoare De tentativa DE OMOR :)

Отредактировано ReDBull (2007-02-28 15:41:59)

0

18

:O
ia v shOke  ....

0

19

bivaet i ne takoe :(

0

20

mde... de ce konfliklete nu se pot regla pe kale amiabila ??
asha ceva numai in TZARA MOLDOVEI potzi vedea ...
uff...

0

21

ЗНАЕТЕ ЛИ ВЫ, ЧТО

В индии слонам будут делать антистрессовый массаж?!!
Представители общества защиты животных Индии пригласили группу специалистов из США для разработки комплекса массажа для слонов, подверженных стрессу.
Как передает французское информационное агентство France Presse, ветеринары считают, что слоны содержатся в плохих условиях и подвержены большим нагрузкам, поэтому им необходима соответствующая терапия. Процедура длится около часа: слону массируют ноги, спину, шею и уши. Владельцы слонов утверждают, что после массажа настроение у животных значительно улучшается.
Еще бы!! От хорошего массажа настроение у всех улучшается!!

0

22

mde ....
da la oameni ? un masaj gratis .... maroz  ?

0

23

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

mde ....
da la oameni ? un masaj gratis .... maroz  ?

dap kum ?!! oamenii je nu fak numere pe manej la cirk :)))
:glare:

0

24

sunt shi a6a ceva !!

0

25

ReDBull написал(а):

sunt shi a6a ceva !!

nu am avut in vedere de klown,da de abi4nie oameni

0

26

shi ce abi4nie oameni nu es pe arena ???

0

27

ReDBull написал(а):

shi ce abi4nie oameni nu es pe arena ???

abi4nie oameni ? acei kare ies pe arena,ap nu-s abi4nie,is klown-i,akrobati,sh.a.m.d.

0

28

nesoglasen !!! kind 6ezi in primul rind shi te keama vreun klown sa se prikaleaska de tine ,dor eshi pe arena , shi fa4 ceea ce iti spune el tak shto teai gruzit :)

0

29

ReDBull написал(а):

teai gruzit

:mad2:

NU !!!!!!!!!

atunci pentru ce itzi trebuie masaj ,daka ai ie6it oe 2 minyte ...

iaka elefantzii fakk vseakie trukuri pe akolo ! da tu shi ? stai in 1 rind shi naslajae6sea ! hmm ... nu !vseo ! gata !
NE VAjNA !

PALIUBOMU NU O SA-TZI FAKA NIME MASAJ ! ASHA KUM LE FAK LOR !

0

30

da pri4eom tut asta  eu iti spun ka oamenii abi4nie tot esa pe arena shi fak vseakie trukuri ku kastrulea sau ku svistokul sau ku butilka , prikolina se primeshte , da tu vorbeshte de masaj

0


Вы здесь » La taifas!! » News/Новости/Noutăţi » ...Stiri...