La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Домашние животные/Animalele domestice » Pisici sau ciini ?


Pisici sau ciini ?

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

In aceasta tema ne expunem parere despre aceste animale :) pe care le preferam mai mult sau care ne sunt mai folositoare.

0

2

Nie ini plac si pisicile si ciinii foarte tare :)
plusul la pisica ii ca poate sta si in casa,iar minusul ca nu poti esi cu ea la plimbare !
cu ciinile tot invers !
asa ca ambele animalutse is dragutse si ambele au avantajele si dezavantajele sale !
:P

0

3

uff... ufff... :)
ambele imi plaaaaa tare-tare!
daka ai pisika in kasa,atunci ea poate dormi alaturi de tu,shi
kind e frig sa fie in lok de kamin,pe kind cainii ...sunt kiini shi nu o sa doarma
in pat(inseodebi daka e mareeee),ka iaka asha kum fak eu ku Manya,de exemplu "o violez"
shi ea nu poate sa ma mu6te sau sa ma zgirie,ea shtie ka palu4it:D,iar ciinele nu va rabda asha ceva ...
paliubomu,sa fi trait in kasa maaaaaree,mareee,nu apartament,era sa am de ambele kite vreo 2-3 exemplare :D

0

4

nii ini plac mai mult cinii.. eu am un lab :P  sh el la mini ii sh afar sh in kas.... depinde de temperatura... pisicile nu prea imi plak... nushtiu de ce.... ma jok normal, da ku kinii mult mai bine....

P.S.: KSTATI parerea care o ai despre pisici reflekta modul in kare te impaci ku fetele, iar cinii cu baietsii respectiv.

0

5

dreep написал(а):

KSTATI parerea care o ai despre pisici reflekta modul in kare te impaci ku fetele, iar cinii cu baietsii respectiv.

nu sunt de akord ku asta !

:D
kum pot eu sa "violez" o fata ?
  :beee:

Отредактировано Onyx_ (2007-03-18 01:04:34)

0

6

tu shi violez pisicile? :lol:
eu asta dintrun test psihologik am luat

0


Вы здесь » La taifas!! » Домашние животные/Animalele domestice » Pisici sau ciini ?