La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Почему девки предпочетают подонков ?


Почему девки предпочетают подонков ?

Сообщений 1 страница 30 из 84

1

De ce fetele prefera baieti "rai" ??? De le prefera pe cei cer se poarta rau cu ei ??? Nu spun ca toate dar MAJORITATEA ! :(
O comparatie : Femeile sunt ca umbra tu la ele, ele de la tine, tu de la ele, ele spre tine (sorry suna cam garaghios am tradus din rusa :D )

Отредактировано Wiz_ingerashul (2007-02-04 21:07:15)

0

2

eu stiu de ce,pu ca cu aesti lalti ii plictisitor ! :P

0

3

Мр. Пушыстик написал(а):

eu stiu de ce,pu ca cu aesti lalti ii plictisitor !

da??? tu crezi ? in ce sens pliktisitor ???

Отредактировано Wiz_ingerashul (2007-02-04 21:30:11)

0

4

nu typa cu aesti mai rai,mai multe prikliucenii !poti vb pe mai multe teme !karo4e ne soskucessea !!!!!

0

5

Pu ca la baieti rai ele nu se suie in kap si au o oarecare frica s nu faca ceva leva....da la aeshtya buni ele se suie in kap shi fac ce vor....
noi incercam s le facem s fie lora bine..ele se suie in kap...da poate le place...k sint kazuri kind patsanii shiokanesk fetele..adiq ridika mina..sau striga...nu am idee de ce...le place..da sunt sigur ka le place la majoritatea!

0

6

Мр. Пушыстик написал(а):

poti vb pe mai multe teme

numa acei rai sunt deshtepti ? shi pot vorbi la teme diferite.... ti ne prav :)

0

7

maybe,mie asa mio zis o prietena ! :))

0

8

Wiz_ingerashul написал(а):

shi pot vorbi la teme diferite.... ti ne prav

sunt deacord :) cu majoritatea poti vb pe diferite teme, cel putin asa e la mine :)

0

9

AnGeL vreu sa aud parerea ta :)) zii de ce asha se intimpla ? ;)

0

10

Wiz_ingerashul написал(а):

vreu sa aud parerea ta

de ce tocmai a mea? :D :blush:

0

11

Sunt baeti cuminti shi rai....ca shi fete.....Deseori cei rai se iau cu fete rele..Iar cele tihii cu cei tihii...Cam permanent asa se intimpla ;)..Asa ca o fata care practic nu pleaca pe la Disko,terase,etc...niciodata nu va fi cu un baiat rau.....(подонok)

0

12

serViP написал(а):

Iar cele tihii cu cei tihii

uite ca nu sunt deacord :D e prea plictistor, intr-o relatie trebu ca cel putin unul sa fie mai dezghetat ca sa il traga si pe celalalt, cind ambii sunt tihie e plictiseala curata...atunci e o relatie moarta!

0

13

hmm,iak pe mine tot ma tragea la asa fel de baieti...blin,...tot imi dadeau ku nasu-n (unde nu trebuie)...
si m-am saturat...akuma ma intilnesk ku un baiat bun si kuminte...si ma aranjeaza

si tot mai inainte ..pe cei kumsekade nu-i observam...da baietii rai numai imi erau in kap..parca mi-era mai interesant,ku cei kuminti era pliktisitor,fara probleme,aventuri,...

0

14

serViP написал(а):

fata care practic nu pleaca pe la Disko,terase,etc...niciodata nu va fi cu un baiat rau.....(

tocmai pentru asta shi am deschis tema.... din pacate (sau din fericire hz :D) Se intimpla invers fetele care sunt tihie le atrag baieti NU chiar Tihie (meaghko spus ) ! Da shel mai mare prikol ca cind intreb vreo fata (cu exceptii clar ca) de care baiet iti place ap inka nici una nu am intilnit (eaca in afara de Kitziunia) care sa spuna ca ii place un "Podonok"... straniu :)

0

15

AnGeL написал(а):

de ce tocmai a mea?

da da da.... PROSIM PROSIM PROSIM !!!!  :yes:  :clapping:

0

16

Wiz_ingerashul написал(а):

PROSIM PROSIM PROSIM !!!!

daca asa tare vreai...imi expun si yo parerea :P
da! Mie tot imi plac asa baieti...doar ca sa nu fie exagerat, dar aici nu-i nimic straniu, acesti baieti (подонки) ei se afla mereu in centru atentiei...ei sunt acei ce se folosesc de fete, le schimba mai des decit ciorapii, se considera mare ma4io...etc :D...nu conteaza ce...dar sunt vazutie de toti si fiecare, bate la ochi...inclusiv ai mei :D dar sa fim seriosi baieti! voi tot preferati mai mult fetele comunicabile, descurete, sex apeal, mai usuratice...etc deoarece cu ele e mai usor, vesel...

0

17

Tak.... a aparut o neintelgere....  ce e asta подонoк ?

0

18

Wiz_ingerashul asa e mai bine? :D am corectat

0

19

AnGeL написал(а):

Wiz_ingerashul asa e mai bine? :D am corectat

ce ???? nu vad.... sunt chior :D

0

20

mai citeste o data ceea ce am scris si ai sa vezi diferenta :D

0

21

aaaa ponil ! :)) ei asta-i mai aproape de adevar ! Ei nu se considera ma4io ei sunt ma4io ! :D daca asha mare uspex la fete ;)

0

22

Wiz_ingerashul написал(а):

Ei nu se considera ma4io ei sunt ma4io !

pt a deveni ma4io tre sa iti inchipui ca chiar esti :D

0

23

cum vad,cuvintele mele au avut dreptate ! :)
iaq mai stiu ceva,amu ramanticii nus la moda !
:cool:

0

24

Мр. Пушыстик написал(а):

amu ramanticii nus la moda !

jestoko :(

AnGeL написал(а):

pt a deveni ma4io tre sa iti inchipui ca chiar esti

nu merge :)

0

25

Nus lamoda dumnezeu ku dinshii ramantishii..da paliubomu ku un Падонак  nu kam cred k ai sa poti s construesti o relatie..daq desigur fetele accepta asa totul kum este k el o sa fie in centru atentiei..sh desigur o sa se duka na leva...ap kum iese k el de voi so folosit...daq skimba fetele mai des ka ciorapii...e bine ku dinshii la moment..da ceva serios...nu prea cred..doar de sai vii mintea la kap sh atunci ceva ceva poate sa se primeaska...

0

26

baeti,ap stiti cum e,aestea 'macho' au mai multe experientsa,si cum zicea angel in tot deauna is in centrul atentiei ,asta si le atrage pe fete ! :P
vivod ?
treb sa ni sie po**i de tat si sa sim rai ! :)

AnGeL написал(а):

tre sa iti inchipui ca chiar esti

ceva de felu ista ! :)))

typa tre sa fii mai 'krutoi' da ?? :))

0

27

Ghen4ik una e sa-ti placa, sa simpatizezi...dar mai exista si ratiune, nu stiu cum altele dar eu imi dau seama ca nu imi va fi bine alaturi de asa un tip, mai ales ca eu nu suport tradarea! dar ce tine de schimbat...ma indoiesc ca o sa-si schimbe modul de viata, in unul linistit si monoton!

0

28

Ghen4ik una e sa-ti placa, sa simpatizezi...dar mai exista si ratiune, nu stiu cum altele dar eu imi dau seama ca nu imi va fi bine alaturi de asa un tip, mai ales ca eu nu suport tradarea! dar ce tine de schimbat...ma indoiesc ca o sa-si schimbe modul de viata, in unul linistit si monoton!

0

29

Da eu cred ca cu fiecare fata trebuie un comportament aparte... sa ai... asta eu am observat

0

30

Si sa stii AnGel ca macho asta nui pe tot timpu.... pina vreo fata ... asa mai tare de caracter... nul face de risul lumii .. eu de ex stiu asa fete...  :big_boss:

0


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Почему девки предпочетают подонков ?