La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Почему девки предпочетают подонков ?


Почему девки предпочетают подонков ?

Сообщений 31 страница 60 из 84

31

Igorash написал(а):

Da eu cred ca cu fiecare fata trebuie un comportament aparte

pt ca noi toate suntem diferite

Igorash написал(а):

Si sa stii AnGel ca macho asta nui pe tot timpu.... pina vreo fata ... asa mai tare de caracter... nul face de risul lumii

stiu :D cunosc si eu asa exemple

0

32

... pentru voi treb s shii sh macho sh iubitul sh amantul sh santehnicul sh voditeliu sh lio4iku sh suparman sh tat shi nuni mai inchipuie mintea mea uscata...  :threaten:

0

33

Inca ceva am uitat sa scriu...ku ramantishii kare nus la moda...stiti de ce nus la moda ei...k pin akum la moda au fost..si desigur domnisoarelor asta nu le konvine napastoi kauta ceva nou...si o data peste macho...asta tot a sa fie pe un timp..pina ce no sa se sature...sh iarasi o sa caute ceva nou...poate o sa duka doru de ceva linistit....

AnGeL +1
P.S. eu am spus la general tot ce am scris mai inainte..oleaq tekunosk...sh shtiu k la tine tat ii ok:) sh ghindeshty ku ratziunea:)

0

34

Igorash написал(а):

... pentru voi treb s shii sh macho sh iubitul sh amantul sh santehnicul sh voditeliu sh lio4iku sh suparman sh tat shi nuni mai inchipuie mintea mea uscata...

aga :)  :lol:
Sh paliubomu kindva va saturati:) sh sunteti in kautare sh di BAtman:))

0

35

Мр. Пушыстик написал(а):

vivod ?
treb sa ni sie po**i de tat si sa sim rai

mdassss : NI ZA SHTO nah vsex i vsea :D

Ghen4ik написал(а):

ku ramantishii kare nus la moda

da nie nii poh ! eu ma ghine sa shiu ramantik dar in pace cu propriile principii dekit o svol4i shi cu fete inprejur ! Bl*a hoti ubei nu inetleg cum cind o persoana iti spune lapsha la urechi shi pe urma se transforma intr-o animala (apropo sunt 2 teme cu violenta) shi tot il iubeshti ! Sau kind shterge picioarele de tine... cum vre cind vre shi unde vre.... shi tot se trag la asha omaeni :(( Logika unde-i ??? lana poh cu shtersul.... cel mai strniu este ca cint INTREBI: ap TOATE 100% (cunoscutele mele) spun ca le plak baieti cu minti linishtiyi gospodari shi td shi tp !!! eaca asta-i vashe Torba..... Eu credema ca eu sunt Litimer.... :))

0

36

off.. la tema asta e ff/mult de spus .. shi in acelashi timp ... nu pre ai kum .. .(
eu una shtiu ... noua parq ne place  sa  suferim ...
shi shtim k et' ne na6e .... da a6e ... ne amagim (((( shi kredem k poate nu e asa kum noi kredem ...
poate inq  nu-l kunoashtem suficient .. itp ..
shi kind il kunoshti .. shtii ka-i rau shi nu mai shtiu shi .. da il iugheshti .. ((
exx.. kr4 ...

0

37

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

Мр. Пушыстик написал:
vivod ?
treb sa ni sie po**i de tat si sa sim raimdassss : NI ZA SHTO nah vsex i vsea

ujasno :(

iaq na ... patzani :(
inq kare se laudau ka-s exceptzii :(

0

38

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

exx.. kr4 ...

da shi asha greu ?

0

39

Aici este o cuncluzie..asa eu inteleg..`nna domnisoarele predpo4etiut padonkaff k is saturate de ramantishi...kind vriun padonak o sasi bata jok de ele...o sa se dee ku fundu in alta parte..asai intodeauna..si noi acei romantici nu trebuie sa fim marionete...si sa jukam teatru...k daq e la moda s shii asha kum vor ele ap asha sh treb s shii...ka sa le faci pe plac...da o...brinza..`nna...paliubomu odata si odata o sa se sature ele si o sa caute ceva linistit...`nna...asai intodeauna...
intr-un fel ce visezi noaptea aceea sh fashi a doua zi...poate domnitele cred k pot sa se joace pe degete cu noi...hmmm....mult am rabdat...cred k deam ajiunji..uameni s shim...

0

40

ai rabdat ??? fii serios Ghena, nimeni nu s-a jucat cu tine!
cred ca stiti ca exista 3 categorii de oameni, 1. care se invatza din propriile greseli, 2. care invatza din greseli straine si 3. care nu fac greseli, deci noi daca o sa dam de acesti baieti, care si-or demonstra "maiestria" fii sigur ca no sa fie vesnic, totul in viata e asa cum trebuie, azi suferi...miine te bucuri, si despre chestiile cu moda, NU CRED !!! asta nu e o tendinta, eu niciodata nu alerg dupa ceea ce este in voga, am cap pe umeri si inima in piept cu care ma sfatui, totul depinde de temperamentul fetei...iata voi ziceti ca noi toate suntem la fel...aici gresiti enorm, DA noi avem calitati comune...dar ratiunea la toate e diferita, daca mie imi plac asa tip de oameni asta nu inseamna ca tuturor tre sa le placa, ramantishii tot timpul si-au gasit locul, ei au existat si o sa existe!

0

41

AnGeL
Tu de unde stii ka nimeni? esti asa de increzuta...parq ai fost linga mine...
Eu stiu k no sa fie vesnik asta si am scris mai inainte...asta e pin la un timp...
da daq cesna domnitele kare au avut un ramantik linga ele si sau despartit paveri k kauta sheva mai nebunatik...seva altceva da nu ramantik ;)Si la ratiune tot va asemanati...AnGeL...eu spun la general da nu anume de cineva in parte! asa ca te rog fara nervi..

0

42

AnGeL написал(а):

ramantishii tot timpul si-au gasit locul

da ?? unde....
Prosta ce ma inerveaza pe mine personal asta cind spun una (fetele) dar realitatea e alta....

0

43

mai in scurt,de exemplu eu,nu mas intilni cu o fata cuminte care doar sa ma iubeasca,nui interesant ca in fiecare zi sa vb despre aceeasi,typa ea tebea liubliu,skuceaiu,trali vali !Fete dea estea sunt cite vrei,dar totusi cam rar foarte frumoase si iubitoare !aici sii problema,nu stiu cine imi zicea ca toate fetele frumoase is rale,asa ca trebu o leaq sa te bati cu capu de pereti sap bucurie si iubire in viatsa ta !

0

44

Wiz_ingerashul написал(а):

Prosta ce ma inerveaza pe mine personal asta cind spun una (fetele) dar realitatea e alta....

asta 100 % ! :D

0

45

Ghen4ik eu daca nu asi sti sau nu asi fi increzuta asi tacea!!!

Ghen4ik написал(а):

ramantik linga ele si sau despartit paveri k kauta sheva mai nebunatik

in viata tre sa incerci multe ;) eu daca sincer ap nici nu imi inchipuiam ca sunt atit de multi baieti romantici, sentimentali si visatori :D

Wiz_ingerashul написал(а):

personal asta cind spun una (fetele) dar realitatea e alta

in privinta la ce?

Мр. Пушыстик написал(а):

nui interesant ca in fiecare zi sa vb despre aceeasi,typa ea tebea liubliu,skuceaiu

sunt deacord ;) e monoton si plictistor, tre sa fie ceva care putin sa te respinga si apoi sa te atraga cu o putere dubla :P

0

46

AnGeL написал(а):

in privinta la ce?

baieti yo :) ce baieti va plak :)

0

47

Wiz_ingerashul написал(а):

ce baieti va plak

putem sa mintzim oleaca ca sa nu va suparam ;)

0

48

AnGeL написал(а):

putem sa mintzim oleaca ca sa nu va suparam

haha ! :D mdass... bun raspuns.... nu am ce spune !

0

49

Wiz_ingerashul написал(а):

nu am ce spune !

asa si am crezut :D

0

50

:)))))))))))

si cu descriminatiea asta ????

FETELOR,SUNTETI LA CURRENT CA DUPA STATISTICI IS MAI PUTINI BAETI ,CU MULT MAI PUTINI DECIT FETE,ASA CA NU NOI TRE SA NE UCIDEM DUPA VOI,CI VOI DUPA NOI :P

buu !

0

51

Мр. Пушыстик написал(а):

asa si am crezut

iaus shi increzuta in sine ? ;) mai mai mai !
Мр. Пушыстик
:rofl:  :rofl: AMIN !!!!

0

52

:)

0

53

Мр. Пушыстик написал(а):

FETELOR,SUNTETI LA CURRENT CA DUPA STATISTICI IS MAI PUTINI BAETI ,CU MULT MAI PUTINI DECIT FETE,ASA CA NU NOI TRE SA NE UCIDEM DUPA VOI,CI VOI DUPA NOI

1000000000000000000000000000000000000000000000000%   soglasen

0

54

:rofl:




:lol:

0

55

:fans:  :dwarf:  :aggressive:

0

56

AnGeL написал(а):

Ghen4ik eu daca nu asi sti sau nu asi fi increzuta asi tacea!!!

Mai bine taci AnGeL ai vrut si miai spus s tak eo...pai taci si tu!
Nu arunca cuv in aer ;)
Ti-ai dat seama sper ce am avut in vedere...daq ceva stergi mesajul...sau pui ban...
daq crezi k te-am suparat sau ceva de felul ista...
Privat daca ceva!

Отредактировано Ghen4ik (2007-02-08 21:04:07)

0

57

iar voi va sfaditi ? :/

0

58

Ghen4ik написал(а):

Nu arunca cuv in aer

nu am facut-o ;)

0

59

ALEoooo nu va sfaditi va rog... ka amush ma sablazniti pe mine :D hehe ! shi fashe tema ii alta !!!

0

60

relaxe baieti :) noi nu ne certam!!

0


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Почему девки предпочетают подонков ?