La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Мужской форум/Forumul masculin » Cum sa atragi o fata....;P


Cum sa atragi o fata....;P

Сообщений 1 страница 30 из 31

1

In aceasta tema ash vrea ca cine shti metode eficiente shi practice de a atrage fetele sa-shi expuna ideile sale. Deseori intilnesc cazul ca fata vrea dar baiatul cam frineaza shi nu shtie cum sa faca primul pas shi cred ca ar fi bine de a indruma incepatorii=) )



Informatsie e puterea care mishca aceasta lume......

0

2

pui un bantik rosu pe [censored] si ajunje ! ;)
tati fetele vor fi a tale !!!!

:D

0

3

Мр. Пушыстик написал(а):

pui un bantik rosu pe [censored] si ajunje !
tati fetele vor fi a tale !!!!

hahaha ! :D

0

4

Da e vesel dar daca sa ne uitam putsin din alta parte a problemei.. poate intradevar sa dam nishte sfaturi bune? aaa?...

0

5

http://www.torrents.md/details.php?id=64544

КАК СДЕЛАТЬ ЧТО БЫ ДЕВУШКИ БЫЛИ ОТ ВАС БЕЗ УМА!!!

:P

:)))))

0

6

Мр. Пушыстик dar ceva din propria experientsa?

0

7

numi aduc aminte...........nu stiu,de fapt nam nici o metoda,totul se primeste spontan ! :)

0

8

Мр. Пушыстик написал(а):

adica vrei sa spui ca o metoda este de a fi asha cum esti tu... shi nu duci in eruare fata cu care eshti alaturi, da?

0

9

nu cam asa ceva ! :)
daca tu prima data te intilnesti cu o fata,cum nai da te perzi sau faci greseli ! :)))
daca ai experienta totul e OK !

0

10

sunt doua momente la intilnirea cu o fata....
1 - nicicacum sa nu spui nici o minciuna...
sau
2 - sa spui minciuni, minciuni si numai minciuni...

;)

0

11

cel mai bine al 2-lea variant ! :))))

in totdeauna o mers !

0

12

Мр. Пушыстик ага, шы кынд о сэ афле ап  :to_babruysk: :)

0

13

Мужыший вэ пот спуне к дакэ врей сэ атражь о фата тркбуйе сэ аи бузунарул плин....яка аша :p

0

14

Ghen4ik
100%
am citi o fraza in net : banii nu-ti cumpara dragostea dar te pun intr-o asha pozitie unde poti negocia... :( asta-i drept

0

15

aha..partial de acord cu ambele variante

Отредактировано Erick (2007-02-22 21:37:52)

0

16

Ghen4ik depinde de caracterul fetelor

Wiz_ingerashul   :thank_you:

0

17

Erick написал(а):

Ghen4ik depinde de caracterul fetelor

Wiz_ingerashul   :thank_you:

oni vse takie :mad:

0

18

Erick
paveri k ele is facute `nna de o mama :)

0

19

Maroi написал(а):

oni vse takie

Maroi написал(а):

paveri k ele is facute `nna de o mama

dada :( da shi sa-i faci :( nu putem fara ele.....

0

20

Wiz_ingerashul  :yes:

Ghen4ik   :yes:

0

21

minciuni..? bani...? e cam banal nu va pare... euash spune altfel. mi se pare ca solistul grupe i Graieshte moldoveneshte a vrus sa ne transmita un mesaj foarte inportant prin cuvintele "Shi le am pe tati cu 5 lei"... daca fata nu are interes in bani eu o fac in 10 min

0

22

Knopca_86 lol  :lol:

0

23

Care censored?? am spus eu vreun mat???

Отредактировано Ghen4ik (2007-02-26 13:58:30)

0

24

Erick написал(а):

Knopca_86 lol

el atre serios vorbeshte :) shi eu il kred ;) dar numai la 99% sunt exceptii ;) gg

0

25

=) Wiz.. mersi=))

0

26

Alina aga sunt deacord cu tine... totul treb sa fie natural  :friends:
Angel da unde sunt posturile scrise de tine shi de mine??? aaaa?? :D
sorry for offtop

0

27

♪♥LUSYK♥♪
ehh Liusik liusik :))

0

28

mesajele lui Lusyk si Alina au fost sterse!

0

29

kosmas
da tu de ce apari numai cind shineva scrie nu acolo unde trebu :) mai aprticipa shi tu la discutii ;) parca eshti phantom.... :)

0

30

Am o parere la aceasta tema oriunde orikind nu te vei intilni ku o fata , nui spune min4iuni deoarece pe urma vei regreta de asta , in orice ka nu-ti strika sa ai un pik de sustinere de la prieteni,ni4iodata nu-ti va strika sa ai un pik de experienta, deoarece setuatiile pot fi diferite , deoarece fetele pot fi diferite , caracterele pot fi diferite , nu tot deauna po-ti sa te bazezi pe aceea ka iti va eshi orikum , dar daka fata are un prieten serios ? o inkasezi de la nishte kuvinte spuse:) , fetele nu sunt toate la fel am vazut multe kazuri kum nishte tormoji se ghindeau in 3 kum sa padhadeaska la o fata , shi ce sai spuie , am un pik de experienta shi pot sa ma impart ku cei kare vor!!

0


Вы здесь » La taifas!! » Мужской форум/Forumul masculin » Cum sa atragi o fata....;P