La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



invidia

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

ati invidiat vreo data?
kredets in invidie alba?
putets spuni k akum invidiats pe cineva?
cum treceti peste asta?
va putetsi impune sa nu o mai faceti?
care este definitsia voastra pt invidie?

0

2

ogo !!! dreep asha de multe intrebari.... hmmmm ;) Invidia.... mdeee sa spune ka la mine invidia ne e ka invidia normala la mine e anormala 1 vad ceva shi nu spun ca il invidez dar ma ghindess ce treb s afak ka sa am shi eu acest lucru ;)

0

3

Wiz_ingerashul
destule..... prosta kiar vreu la toate s vad makar un raspuns

0

4

Wiz_ingerashul написал(а):

1 vad ceva shi nu spun ca il invidez dar ma ghindess ce treb s afak ka sa am shi eu acest lucru

:rofl:

hmm.... daq am invidiat ??  blin da cine nu o invidiat ??  da o fost asha ceva ... shi fara sa-mi dau seama .. .:)
invidie alba nici nu shtiu  .....  iaq la asta inq nu m-am gindit .. pe urma o sa revin :D
akum - NU nu invidiez pe  nimeni :)

da iaq observ kind sunt invidiata shi tare ma enervez ... pt k  daq eshti invidiat .. ap numaidekit n-o sa-ti mearga la un moment dat ...
kiar amu nu demult am avut ashe fishka shi  tare ma enervam :( iaq .. :)

0

5

Da nie nii totuna ma invidiaza cineva sau nu.... ast... ii fihnea... da de invidiat nu invidiez acum pe nimeni

0

6

Hmm....kind eram malii ap invidiam..baietsii din  dvor k au lisapet mai bun ka a al meu...k au mashineli mai prikolitoare...da akum daq sincer nii kakta totuna...cine sh ce are..eu ma uit la mine...eu sa am...da de altsii nii in krila..dumnezeu ku ei...daq cesna...nu vreu s kumvata s supar domnisoarele..da desigur la  baieti este prezenta invidia...dar la fete kakta mai tare se observa...;)

0

7

Ghen4ik написал(а):

dar la fete kakta mai tare se observa...

Nu kakto mai tare dar FOARTE tare !!! asta mio spus-o majoritatea fetelor :)

0

8

Wiz_ingerashul
Iaq sincer hz dar nu am observat la baieti invidie..:))) kiar intre prietenii mei....

0

9

da chiar NATURA o fakut asha ca barbatii sa nu o aiba :) nu shtiu de ce ! hehe 1 zato nou ne creshte barba :( haha !

0

10

din cite tin minte parca nu,chiar daca am invidiat pe cineva vreo data am uitat si parca nam atras atentiea !

0

11

invidiez iac pe acela care nio furat podruga de carni plashe

0

12

Igorash
ggg...:)) te inteleg...nie deam neo trecut asta...jaba jmeot..nui niq..`nna tat ii batz...
Drept k nui frumos....da daq o pro4edat asa ka lohu..:)..asta desigur daq stie el de tine...:)
Nui pi asta...

0

13

Wiz_ingerashul написал(а):

Nu kakto mai tare dar FOARTE tare !!! asta mio spus-o majoritatea fetelor

daaaaaaaaaaaaaaa blin....
de asta shi ninaviju muilte "fete"  ghilimele k ini vine ni4i sa nu le spun asha :(
blin .... tare putzine fete normale in ziua de azi ..
tare putzine prietne .. nu ma refer la prietene adevarata ( kum spuneam noi inainte) da in genere ...
iaq apreciez prieteniil intre baietzi .. shi in genere sunt mai multe punkte de vedere in kare  ii apreciez... :)

Igorash написал(а):

invidiez iac pe acela care nio furat podruga de carni plashe

ei asta deam ii shiuda  :D cel putzin pt mine  :D

0

14

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

shi in genere sunt mai multe punkte de vedere in kare  ii apreciez...

haha :) :lol: cool :)) bine spus :) +1

0

15

wiz 
da eu sper k m-ai inteles korekt ;)

Женская дружба:

Жена не ночевала дома. Приходит под утро, мужу говорит, что была у подруги.
Муж обзванивает 10 лучших подруг жены. Все говорят,что она у неё не ночевала.

Мужская дружба:

Муж не ночевал дома. Утром говорит жене, что был у друга.
Жена обзванивает 10 лучших друзей мужа. 5 говорят, что он действительно был у него,
другие 5 говорят, что он до сих пор у него.

0

16

Kit Pot spune despre invidie , nu-mi place kind cineva in ceva ma invidiaza  ka pe urma nu se primeshte ,nu am invidiat niceodata pe nimani ka shtiu ka lu nimeni asta nui place, despre invidie alba ce sa spun este aceeashi invidie abi4naea  dupa parerea mea !

0

17

ReDBull написал(а):

nu am invidiat niceodata pe nimani

imposibil IMHO  :/

0

18

♪♥LUSYK♥♪
super!!! eac asa shi se intimpla.....

0

19

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

5 говорят, что он действительно был у него,
другие 5 говорят, что он до сих пор у него.

:rofl: ia ce prieteni devotati

0

20

AnGeL
:boast:

0