La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Женский форум/Forumul feminin » ~~~ ABSURD~~~


~~~ ABSURD~~~

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

am citit asta shi mi se pare absurd sa faci asha ceva !
parka-s ni6te actziuni pur kopilare6ti,da karo4 fetelor
"shititzi" shi voi,shi sa vad ce spune-tzi ,kiar mi-i interesant ...

Cum sa scapi de un tip in 5 zile   :mdaa:

Te-ai saturat de el si de relatia voastra si ai vrea ca totul sa se termine. Firesc si usor. Dar nu iti este la fel de usor sa ii si spui acest lucru in fata, desi asa ar fi mai bine.

Pentru cele care nu dispun de doza necesara de curaj pentru a lua taurul de coarne si a-i spune direct respectivului ca totul s-a terminat, iti oferim un mini-plan de 5 etape dupa care un tip, oricat de rezistent ar fi el, va incepe sa se gandeasca mai bine daca mai vrea sa fie cu tine sau nu.

Ziua 1 – putina indiferenta

Incepe cu o doza mica de indiferenta. Daca inainte erai genul de persoana care dadea atentie si celui mai mic lucru pe care el il facea sau il spunea, acum incearca sa fii exact opusul. Iar el sigur va observa ca ceva este in neregula.

Pentru un tip cu un simt al umorului foarte dezvoltat, ce obisnuia sa presare fiecare discutie cu o sumedenie de bancuri mai mult sau mai putin amuzante, faptul ca tu nu mai razi ca altadata la glumele lui il va face sa isi puna intrebari. Si de fapt nu asta vrei, sa isi dea seama ca ceva nu merge?

Ziua 2 – pierzi notiunea timpului

Aveati o intalnire demult stabilita pentru care el s-a pregatit intens? Fa-te ca ai uitat complet iar cand te suna sa afle ce se intampla de nu mai apari, minimalizeaza toata importanta respectivei intalniri. Spune-i ca ai alte lucruri mai importante de facut si ca timpul preferi sa ti-l imparti altfel, acordand mai mare atentie altor aspecte.

Ziua 3 – chiar ai de lucru

Chiar daca job-ul tau nu e atat de solicitant sau nu ai avut atat de multe cursuri la scoala, exagereaza putin. Va vedea ca acorzi mai multa importanta muncii decat lui si te va lasa in pace cel putin o perioada. Sau va initia el o discutie despre ceea ce se intampla de fapt cu voi si care sunt motivele pentru care tu nu mai acorzi relatiei voastre aceeasi importanta pe care o acordai pe vremuri.

Ziua 4 – intalniri, intalniri, intalniri

Poti foarte bine ca in tot acest timp tu sa stai comod pe fotoliu in fata televizorului. Important este ca el sa afle ca tu ai o intalnire "importanta" cu un coleg de serviciu, un fost coleg de liceu sau chiar cu tipul care te admira de foarte mult timp.

Ziua 5 – disparitia

Daca nu functioneaza nimic pana in acest punct, ce ai zice de o scurta vacanta? Nu conteaza unde, sa fie departe de el. Si fara telefon sau alte posibile modalitati prin care ar putea da de tine. Te va suna o zi, doua, trei, pana cand va intelege.



na pasledok spun,kred ka daka o fata ar face asha ceva... ar fi vaab6e alt rezultat ...
da daka-i [биииииип]
ap a sa faka !

kiar i bred !

0

2

mleh.... daq vrei sa te despartzi .. ii spui konkret  ce shi kum ... motivu . .daq nu vrei sa-i spui motivul konkret din motiv sa  nu-i fie tare abidna .. ap okoleshti oleaq...
da nu vseakie reguli .. shi inq mai sunt patzani diferitzi ... asha k regulile ni k cemu ...

0

3

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

♪♥LUSYK♥♪  verry korekt !!! :D

a spune e cel mai bine !

ni4 purtatrea nu tre s ao skimbi,glavna s aspui

0

4

da-da Onyx_ kiar azi ni-o tzinut matusha mea  morala .. shi ni-o repetat de vreo 10 ori : " CONVERSTZIA "
( numa k noi la alta tema , da poliube( )

0

5

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

" CONVERSTZIA "

fara asta ... karo4 tat se transforma in spla6nie intilniri ... eu karo4 am fost in a6a situatzie ...

kiar daka eu pastayana tre sa spun,sa komentez ceva,sa vb.,shi el tot asha,ap atunci era nu6tiu ce ku noi
vaaab6e straniu ... tacerea era stapina pe noi ... :)

ei,trebu uneori shi asta :)

0

Похожие темы


Вы здесь » La taifas!! » Женский форум/Forumul feminin » ~~~ ABSURD~~~