La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » События/Evenimente » Happy Birthday IngeRash


Happy Birthday IngeRash

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

http://www.torrentsmd.com/imagestorage/144557_e4d.jpg

Fie ca ziua asta sa fie inceputul a tot ceea ce vrei in viata. Si fie ca viitorul sa fie intesat cu lucruri de bine.
LA MULŢI ANII!!!

0

2

sincere felicitari cu aceasta ocazie
itzi doresc fericire shi multe succese pe plan profesional (de invatzamint? :) ) shi personal

0

3

va multumesc din suflet pt urari  :angel:

0

4

Irina,te felicit si eu din toata inima ! :)

0

5

LA Multz ANi...nu credi k am uitat:)
Iti doresc s ai parte numai de fericire sh DRAGOSTE...da...da inq buna dispozitie:)
S shii sanatoasa....ggg s askultz pi mama sh pi tata..da.da s nu uitz sa-l MAi askultz sh pi Kolea fratito:))
Sa ai parte de un drum cit mai drept in viatsa Fara Obstacole....sh povoroate ;)
SA iubesti cu adevarat..mkar s incerci so faci...caci te asigur ca ai fost si esti iubita!

0

6

Sisea... te felicit cu ocazia zilei tale de nastere... iti doresc sanatate fericire,sa iubesti si sa fii iubita.... Imi pare bine ca ne cunoastem ... chiar daca ceva nu a mers la timpul sau, chiar daca ne stim doar pe net.. si .. asa in fata .. putin... iti doresc sa ai parte de prieteni buni ... si sa nu uiti de ei ... SI DE MINE TOT SNU UITI .. :D

La multi ani...

0

7

well.... ci pot sats dsik eu? kneshna k ti felicit din toata inima sh its urez s realizezi adevarata Fericire ce te insotseshte pe parcursul vietsii shi sa iubeshti din toata inima oamenii/natura/obstacolele ce te fac mai puternica/soarta care tsio alegi/VIATSA pe care o traieshti numa o data si care are pregatite pentru tine mii de surprize placute in fiecare zi si ashteapta numai pe tine sa le gaseshti ^_^

0

8

uff... am avut kindva a6a o feli4itare de afighennaya,dar deam nu-i :O
imi pare rau
!!
Orikum te felicit shi eu itzi doresk sa atingi noi niveluri la kare tinzi ;)

0

9

La atitea kuvinte spuse nu am ce adauga, dar totushi una este cel mai inportant Sanatatea a6a ka poti sadi doresk Kita mai multa so ai , shi atuncea va fi totul a6a kum trebuie sa fie .

0

10

sanatate pashe shi mashinaia vaenaia :D
dar dac serios nu am dreptul sa doresc ceva la ingeri :) tu treb sa ai deam tot :)  deam lumea nu va mai fi ca 17 ani urma ea s-a schimbat ca un inger a coborit din ceruri, shi a pashit pe pamintul pacatoshilor,  :angel:  :king2: creativ de al meu :D

0

11

Ghen4ik написал(а):

merci mult pt urari, nici nu ma gindeam ca ai uitat :))) apropo asta tu ieri mi-ai trimis mesaj ??

Igorash si eu ma bucur ca ne cunoastem...nu trebuie sa regretam de ceea ce a fost sau n-a putut sa fie ;) oricum merci!

dreep multumesc din suflet scump-o :))))

Onyx_ nui nimic strasnik, merci :kiss:

ReDBull multumesc :))) daca o sa am prea multa sanatate o sa ma impart :D

Wiz_ingerashul cool creativ :))) mi-a placut mult, merci :angel:

0

12

AnGeL
Mkar de ziua ta puteai sa-ti schimbi avatarul :pp;) tot ashe de rea eshti? aI deam 17 treb treb s ti mai skinghi "Din Paste in Craciun" :p
+1

P.S.Messajul nu l-am trimas eu eu am scris numai pe forum sh tsam dat sh beeeeepp! :))
BUZZZZZZZZ!!!!!!!!

0

13

Ghen4ik asa e mai bine, in privinta avatar-ului :D

dar ce tine de mesaj.......credeam ca asta tu :( ei lasa nui nimic

0

14

AnGeL fain avatar... ian da oleaka mina la o parte  :D

0

15

KilyGonzales ce pervers mai esti :D

0

16

AnGeL de ce pervers? ce'i frumos shi lui dumnezeu ii place )))

0

17

KilyGonzales ai sotie care o sa-ti permita sa-i admiri frumusetile ;)

0

18

AnGeL arghhh... nu ma spali )))))

0

19

kam tirziu dar .... HAPPY BIRTHDAY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

20

♪♥LUSYK♥♪  kum se spune inainte de ziua de nashtere ni4 intrun kaz nu se poate de feli4itat dar dupa damu nu are importanta , vajno vnimanie!!

Отредактировано ReDBull (2007-03-23 08:17:03)

0

21

karo4e o pashi shi o sanatate la tatzi :)

0

22

Maroi написал(а):

karo4e o pashi shi o sanatate la tatzi

vapsheta ai4 merg feli4itarile ku ziua de nashtere a unei persoane,ladna shi tie tot sanatate :)

0

23

Всем привет!

0


Вы здесь » La taifas!! » События/Evenimente » Happy Birthday IngeRash