La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » О чём ты счас думаеш? / La ce te gîndeşti acum? - 2!


О чём ты счас думаеш? / La ce te gîndeşti acum? - 2!

Сообщений 1 страница 30 из 161

1

kontinuam tema....

0

2

eu ma ghindesc la ceea ca sunt bat.....

0

3

eu ma gindesk k nii jeli di wiz k ii pre putsin bat  :D
da dak sirios ap ma gindesk s pragulesk mini..... sh nu shtiu shi s fak..... s pragulesk sau nu.....

0

4

ma gindesk k eu precis mini pragulesk...numa k amu ma gindesk unde sh ku shini

0

5

haha...  da de ce sati fie jale de mine... eu ma simtiam bine la moment, dar a doua zai :( off capul meu...
ma ghindesc la.... nu shtiu la ce ma ghindesc, asha bardac in cap demult nu am avut :(

0

6

ultima saptamina de invatzatura
mai am de dat vre'o 10 laboratoare )))

0

7

Wiz_ingerashul написал(а):

haha...  da de ce sati fie jale de mine... eu ma simtiam bine la moment, dar a doua zai  off capul meu...
ma ghindesc la.... nu shtiu la ce ma ghindesc, asha bardac in cap demult nu am avut

eu prosta nu pot sani inkipui kum un om normal bat poati s mai intri pi forum.... iaq eu nash intra....

0

8

KilyGonzales написал(а):

ultima saptamina de invatzatura
mai am de dat vre'o 10 laboratoare )))

sh di putsini... :D
da koom adiq ultima :O

0

9

eu ma gindesk k nu intseleg shi vreu.... yak vreem s skriu shi vreu.... sh nu ma pot hotari.... eu vreu k la mini tat s fib fix asha + 10% mai bine in fiecare luna

0

10

dreep ultima pentru ca toata luna mai avem practica

0

11

a da eu credem k deam shineva o skapat... da eu nu :/

0

12

exx blin .. ma gindesk k azi o fost cea mai levaia zi din anu acesta ( atitea odata ...
toate pe kapu meu ...
shi  exx.. ma gindesdk shi s fak .. kum sa ies din toate (
shi vapshe is nikakaia .... nu shtiu de unde sa incep ... shi karoce ....

mai  am teza asta anuala pe kapul meu.... shi asha m-am bukurat k am gasit  cineva kare s-o faka ... shi babah .... ((( nu poate sa ma ajute ...
asta vapshe ultima noutate shi ma gindesk shi s fak k am tare putzin timp ... da singura nu pot s-o fak .. adika nici timp nu  prea am :'-(
shi karoce ...

gruzz... (

0

13

dreep написал(а):

eu prosta nu pot sani inkipui kum un om normal bat poati s mai intri pi forum.... iaq eu nash intra....

da shine o zis ca eu sunt normal? :-D eu sunt exceptie...
eu am intrat shi inka shi am scris... da ce am scris.... nu tin minte ;)

0

14

Wiz_ingerashul написал(а):

eu ma ghindesc la ceea ca sunt bat.....

same shit right now.... nisdh nu shtiu kum mai skriu... prosdta am ajiuns numa shi akas.... shi yak ba dsik k a s rapund alt dat la shi ats skris voi... k precis c a S SKRIUY INTRAIUREA................................................................

0

15

uff...
:D

ma gindesk kum o fost la nunta :crazy: 
:drinks:
prikolina
  :blum2:

0

16

ma gindesk k poimini la shkoala.... ma gindesk shi s fak in vakantsa... ma gindesk dak s ma duk la aerobika... ma gindesk k niam fkut mults prieteni noi in ultimu tipm pi kari nish nui observam... ma gindesk k nu treb s ma skimb pt o kompanie deatita k trebu mereu s fiu eu insumi... am un karakter destul de flexibil pt orice tip de oameni.... ma gindesk k vreu in sauna.... sh nii leni s ma duk.... ma gindesk k inainte vreem asha di multi lukruri la kari amu nish nu ma uit... ma gindesk k in ultimu an mam maturizat sh pretsuiesk altfel lukrurile... ma gindesk k eu di kin ma tsin minti ma sokotem dishteapta sh ku kit kresk ini dau sama k nu era asha.... sh ma intreb oare voi fi vreodata mai dishteapta ka amu? ma gindesk dak oare a fi dishtept inseamna numa s ai IQ inalt.... ma gindesk k la mini iq ii 133 sh sint mults oameni ku iq mai mari... sh eu vreu sai intrec... ma gindesk k ku kit mai putsini shtii ku atit mai ghini traieshti.... ma gindesk k pre mult gindesk :D

0

17

ma gindesk k numa shi ni-am gasit unguientul shi-s fff/bukuroasa ... :( nu-l gaseam shi am krezut k a sa mor de durere .. shap pin miine tre sa fie totul ok :D

k ma duk  la biblioteka :blink: 
prikini ....

0

18

shi s kats tu la biblioteka?

0

19

faK teza asta bespantovaia  :mad2:

0

20

a.... da avataru tau lam vast pi torrents

0

21

ap da .... akolo jumate de torrents ii ku de aista .. shi alta jumate ii ku 9 mai )

0

22

of.... dsilili trecute am citit o carte dispri asta..... ujassssNA.....

0

23

eu mai demult shtiu k am citit ... .da nu prea intelegeam ... amu sa citesk kred k ash intelege .... da amu nu am timp dar nici nu prea ma atrage .. .
adika kum .. ma atrage  shi kiar vreu da n-am ahota .. karoce shtiu k greu de inteles .. da nishi eu nu pre shtiu shii ku mine ...

0

24

da ladna.... akolo sint momenti normali.... da in general ii ka un fel di angheli i demoni.... v smisli tot asha di prativna unili momenti

0

25

dreep написал(а):

prativna unili momenti

shtiu ... :fie:  de atita shi nu pre  vreu s citesk amu (

0

26

ma gindesk k gata pe azi.... ma duk sa ma kulk ... da nu pre kred k a sa pot dormi .... adika kum ... a sa adorm greu shi miine n-a sa ma pot trezi .. .:( asha-i la mine 4ota in ultimu timp :(

lana dreep  :bye:

0

27

♪♥LUSYK♥♪
sorry k nam mai skris... da prosta mam pus pi tilifon sh.......
ma gindesk sh eu s ma kulk.... da mai intii skriu un esue la romina.... idei nam kum s ma skol mini la 6

0

28

ma ghindesc ca nu vreau sa ma ghindesc :) dar din pacate nu e posibil..... :(
dreep shi cum e sa fii matura ? :)))))

0

29

Wiz_ingerashul написал(а):

dreep shi cum e sa fii matura ? ))))

tupa.... inainte era mai ushor: trebu s arats klasna, s ai patsan krutoi, s shii popular, s skots din parints bani, s merji in fiecari weekend la diskoteka....
amu ii mai leva.... deatita k tsii lukrurili iestia deam nuts mai trebu atit de tari... ti bats la kap ku lukruri "serioase" shink shel mai leva k inprejiuru tau numa oameni koncinie kari is kum erai tu odata....
krochi.... poati eu asta amu dsik numa diatita k eu nu pots s dsik nishodat shv rau di trecutu meu, dak asta nui obligatoriu
ma gindesk di shi vdrug wiz nio pus asha intrebari..... k tre s ma gindesk shi s raspund.... ma gindesk k mam saturat di shkoala.... adiq numa di testi shi directrisa

0

30

o wiz pasiba.... yaka dupa razgavoarili shelia ku rock nio venit in kap s askult shv shi napastoi ini plashe........   sh la mini asha di tari ni so ridicat dispozitia

0


Вы здесь » La taifas!! » Chat! » О чём ты счас думаеш? / La ce te gîndeşti acum? - 2!