La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Образование/Studii » profil real/uman?


profil real/uman?

Сообщений 1 страница 30 из 31

1

care este mai bun si de ce?

0

2

eu am ales umanist pt k imi plak limbile straine ( asta la romana nu se refera :blush: )

da la real n-ave s fak nishi o pleasha ....
da daq in viitor ai de gind sa te duci la  ceva legat de economie .. ap du-te la real...
kap pe urma  la unier o sa-ti fie mai greu  prosta ..

0

3

eu tot sunt la umanist :) pt ca imi place l.franceza, engleza si romana dar obiectele reale fuuu :bad:

0

4

da BACu undei mai usor?

0

5

dreep

BACU la real ii pipetsu :)

tzin minte anul trekut (pe noi doar tipa ne ajuta..) ap la real, profesoara le rezolva problema , shi o rezolvat-o greshit ... era FOARRTEeeeeeeeeeeeeee komplikat la ei ... ei v shoke erau .... shi baietzii is deshtepti ... :)
da la limba engleza la noi ni-o venit un bak ... parq pt klasa a 5a , tare ushor... nici nu m-am ashteptat....
shi la limba n-o fost cine shtie ce greu ... sau poate k eu la asta ma mai pricep kite oleaq in komparatie ku matesha,etc)
asta deam depinde de tine .. kum stai ku matesha , fizik, kimie  .... shi in astlalata parte limbile .. .:)

Отредактировано ♪♥LUSYK♥♪ (2007-05-25 09:32:55)

0

6

eu am fost real.... shi real voi fi !!! :D dar dac ash vi la umanist ap tot mash ispravi :)

0

7

AnGeL,♪♥LUSYK♥♪,Wiz_ingerashul
tnx a lot k niats dsis... k eu nu shtiem precis shi sh kum....

0

8

real e mai greu :) dar mai interesant pentru mine.... shi BAC-ul la real o fost mai greu :( mai ales la matematica!!!!

0

9

Wiz_ingerashul написал(а):

real e mai greu  dar mai interesant pentru mine.... shi BAC-ul la real o fost mai greu  mai ales la matematica!!!!

obiektu meu forte ii matematika.... da paliubomu ma duk la uman deam...

0

10

Wiz_ingerashul написал(а):

shi BAC-ul la real o fost mai greu  mai ales la matematica!!!!

o daaaaaaaaaaa matesha ...  [censored]  :)

dreep написал(а):

da paliubomu ma duk la uman deam...

sigura ??? :)

0

11

dreep написал(а):

da paliubomu ma duk la uman deam...

de ce ai luat asa decizie? :D

0

12

dreep написал(а):

da paliubomu ma duk la uman deam...

da di shiii????

0

13

Angel , o favoare plz

eu kind am invatzat erau alte obiecte,
fa-mi te rog lista obiectelor kare se studiaza akum la profilul umanist

0

14

nu sparieti voi lumea ca nui chiar asa de greu la real cum ziceti voi !
mai ales la bac ! si problemele la matesha conteaza cum tii profu,mie de ex. nu mii frica de bac !
mo prikalit prikolu de la pretestare la matesha,ultimul ex. era gresit si asta 100%,a fost demonstrat,ce nai scrie se accepta raspunsul corect ! :)
la profil real ii mai usor de copiet ! :)
la umanisti ii voluminos dar usor,la real invers ! si depinde cui  !
dreep,in primul rind hotarastete la ce universitate vrei sa pleci si ca cine  !!! pe urma alege profilu !!

0

15

zZOLiK написал(а):

n primul rind hotarastete la ce universitate vrei sa pleci si ca cine  !!! pe urma alege profilu

:yes:

0

16

eei voi shi ganitsi :D

kare universitate :D nu sperietzi fata .... eu in ultima zi mi-am ales shi univeru shi specialitatea shi tot ... :blink:
da majoritatea aleg una din 2, economia asem daq ceva ku limbile - usm shi gata.. :)
ce e aici de gindit ...
nu intri undeva , incerci in alta parte shi gata. .

0

17

ap da,daca ai de gind sa ramii in moldova,dar daca nu,tre sa fii pregatit dinainte ! :P

0

18

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

sigura ???

85%

AnGeL написал(а):

de ce ai luat asa decizie?

Wiz_ingerashul написал(а):

da di shiii????

pt k eu kiar dak niar shi shel mai ushor ku matematika sh fizika.... da nii asta nuni plashi.... eu am kiteva profesii kare ma gindem sh nish una nu tsini di real.... shink la real ii biologia sh kimia.... eu a s mor akolo..... sh dak nii na s ni s priniask shv la uman asta nui asha di greu di invatsat.... krochi....kred k ma duk la uman.... pi 2 septembrie va dsik precis undi mam dus :D

0

19

dreep

shi ... totushi ... real opri uman ?? :D

da eu m-am transferat la drecventza redusaaa lea lea lea

0

20

real mazofaca !

0

21

Erick
madrid?

0

22

KilyGonzales
:yes:

0

23

real nu e real

0

24

KilyGonzales
anume că e REAL MADRID))))

0

25

Erick
neREAL

0

26

KilyGonzales
MEGATRU REAL nna ! şi nu mă intersectează !)))

0

27

Erick
da şi asta, de fapt?

0

28

KilyGonzales
Real Madrid mle)))

0

29

Erick
şozanah?

0

30

KilyGonzales
tru futbol tim

0


Вы здесь » La taifas!! » Образование/Studii » profil real/uman?