La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Питание/Alimentaţia » food


food

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

ce mincatsi deobicei?
ce va place cel mai mult.....

0

2

tax.... eu manink karne...... diferita..... da mai mult de gaina.......ini plak ouli di gaina :)
numa nu fierte...... ini plak roshiili shi kastravetsii... kartoafe nu pre..... orezu ini plashi.... crivetshili ini plak..... sh kalmarii..... peshte nu tat ini plashi nu shtiu kum se numesk sh kam gata.... dak ini mai aduk aminti sheva, va spun

0

3

da mie-mi plac la nebunie fructe s manink :D si mankarea preparata din legume...desigur ca pap eu si carne :) imi place cea de gaina si iepurash :D mai pe scurt multe-mi plac si tot atit de multe nu-mi plac :lol:

0

4

taaak.. imi plac la nebunie roshiile shi castravetzii , maslinele , fructele toate ,coltzunashii ku brinza ,placintele :)  shi cartofii
imi place fast-food ..:( ...consum  numa daq  is tare flaminda shi is pe drum shi grabita, ori daq ni-i pofta .

imi place cashcavalu' brinzaaaaaaaaaaa)) shi inq imi palce ka in minkare sa fie verdeatzaaaa . mamaliga

nu-mi place ce e legat de bostan bostanei :D ceapa( hatea  is nevoita..) . usturoi lapte kifir manca ... ori mincarea asta preparata din urzika ... pastarile  :blush:  ma opresc aici ...k shi asha is alintata .... :(

Отредактировано ♪♥LUSYK♥♪ (2007-08-11 22:24:21)

0

5

eu maninc tot! :-D ce nu se mishka! :)))) da ce se mishka nu maninc... :-) numi place carnea de porc :)

0

6

Wiz_ingerashul написал(а):

eu maninc tot! :-D ce nu se mishka! ))) da ce se mishka nu maninc... :-) numi place carnea de porc

eu tot de vreo kiteva luni deja nu mannk karne.... sh nu pt k numi place, da pt k nu are nik bun intrinsa))))

0


Вы здесь » La taifas!! » Питание/Alimentaţia » food