La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » SEX! » геи и лесбиянки


геи и лесбиянки

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

однополая любовь, человек с ней рождаеться, или заболевает, или может это результат неправильного воспитания. или самовоспитания??????? Если это болезнь, то от неё можно излечиться????

Отредактировано AnGeL (2007-01-09 20:50:43)

0

2

Shinei piderast (astai cenzurat AnGel! ii cuvint din DEX sh spoate de utilizat) ... ashela creca ... io nimerit un bats intro borta creca sh io placut ... sh poate de asta .... :D ... sau sint cazuri reale cind ... trebuia sa se nasca fata da so nascut baiat .. sh poate are asa niste .... efecte ... de inoplanetean .. caroce nustiu :)

0

3

Igorash написал(а):

Shinei piderast

Iaq o aratat sh la telik:)) karo4...multi isi skimba orientatia din cauza...k so dezamagit sh in dragoste...eu kind am vast...mai nam kikat jios...kiar asha de trudnii tre s shii...

0

4

am auzit ca la  noi iin Kisinau sint o gramadea de estia...inka kind era Soho...apu lunea si martia diskoteka era numa ptr dinsii..exklusivvv

0

5

Asta-i ANORMAL.... Merg impotriva naturii.... Un barbat nu poate sa nasca copii de la alt barbat fix asha shi cu femeile... blin asta-i boala sau bzik... dar cel mai straniu ca recent asta a devenit MODNA  :glare:  :butcher:  :comando:

0

6

Wiz_ingerashul  :))) eu kind vad k doi mujishi is Gey kakta shtii parq ii anormal..da kind vez 2 fete lesbiene..da desigur tot nui kiar ghini....:)))da nu atraji atentzie asha mari :)))

0

7

In legatura cu chestia de Gey shi Lesbi... eu des mama intilnit cu aceste fenomene. Eu singur sunt total dezamagit in gradoste shi in genul opus... dar cu toate acestea orientatsia mea ramine neskimbata... pentruca eu shtiu cit de placut e sa te trezeshti cuprinzind pe cineva de gen opus dimineatsa shi priveshti cum doarme dulce... in legatura cu cum devin oamenii gey am mai multe argumente, spre exemplu tata sau mama are declinatsii incorecte shi fac nishte bariere in conshtiintsa copilului, compania in care coplilul nimereshte... adica intro companie de oameni agresivi shi neordonatsi... atunci copilul simte lipsa gingashii sau din contra pentru a demontra superioritatea sa fatsa de altsii de acelashi gen cu el face dragoste cu ei pentru a se simte mai puternic sau mai superior ca ei dar acesti oameni sunt intradevar bolnavi ei deobicei sunt agresivi shi cu inclinatsii de mazahism... fetele devin gay din mai putsine cauze... dupa cum se shtie ele nu au o prietenie adevarata... prietenia lor este un cuplu ideal(baietsi tsinetsi minte asta) adic ele au grija una de alta shi mereu se intseleg shi se protejeaza una pe alta. Din aceste sentimente trec la glasul corpului, fetele au o atractsi nebuna una la alta daca sau impreitenit. Si uite ca ele nu simt asha sentimente de la baietsi shi ajung la concluzia ca cu o fata e mai bine shi apoi prietena ei nu va fugi de la ea la orce clipire de ochi din alta parte..
P.S.
baietsi daca vretsi sa avetsi un cuplu reushit cu o fata...gasitsi pe cea mai buna prietena a sa shi incercatsi sa ajungetsi la acelashi rang cu ea...

0

8

Knopca_86 cool ! interesanta  pozitie.... mai ales cu fetele :) + de la mine !

0

9

daioş săcs la paţani ?

0

10

săcsîncur

0

11

nea, în puţă ftw !

0

12

Erick
galubîe n'au puţă vasea

0

13

KilyGonzales
au uăi, ei "se pupă" cu puţele)))

0

14

Erick
ROFL

0

15

KilyGonzales
dada, eu tăt ştiu, ni-o povestit lumea)))))))))))))

0

16

Erick
sau din experienţa personală?

0

17

KilyGonzales
deloc ))))))))))

0

18

Erick
da şi te rîzi? şeva aişi este...

0

19

KilyGonzales написал(а):

da şi te rîzi? şeva aişi este...

ceva ce-ţi pare că ai practicat cândva în trecut ?))))))))

0

20

Erick
ceva ce ţi'e frică să recunoşti

0

21

KilyGonzales
nunu, asta îi gordosti, da eu nu practit aşa ceva, îs prea slabac))))))

0

22

Erick
antrenează'te

0

Похожие темы

Nicknames Chat! 2007-03-06

Вы здесь » La taifas!! » SEX! » геи и лесбиянки