La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Software » Probleme Software&Hardware


Probleme Software&Hardware

Сообщений 1 страница 30 из 67

1

Ma gandeam ca aveti PC pe acasa si nu se paote sa nu aveti unele probleme...postati aci ce bube aveti...incercam sa le solutionam :p:)

0

2

nu de mult am hapanit un virus de care singur eram v shoke,iconu de desen format .scr nu stiem ca formaturile .scr is virusi care printrun click iti apare pe ecran o fereastra unde scrie ca peste 5 sec se astinge compu,si totusi am patito...nu mi se aprindea nici compu,...am instalat windowsu din nou,am formatat discu C iar D a ramas,si pe D sunt niste fisiere care nu le pot deschide,nici sterge nimic,multe am incercat si nu se primeste ! poate ma sfatuiti voi cum as putea sa le deschid ? sunt foarte importante pentru mine...

0

3

Мр. Пушыстик imi pare rau dar treb s-o spun...cea mai usoara cale e sa formatezi dicul D; sau sa incerci prin vreo proga sa restabilesti ceea ce o fost...asta intreaba de Kosmas  scrie lui in privat...eu nushty pre4is daq poti s restabilesti sheva...da daq nus primeshty...Format

0

4

:swoon:  ujasno .....
karoce mie imi trebu antivirus BUN :(
cine 6i ce ma sfatuie  ?

0

5

♪♥LUSYK♥♪

"Антивирус Касперского 6.0"

Mie imi place...lucreaza cum trebuie..dar o sa-ti trebuiasca sa cauti o keie de licenta...)

0

6

kaspersky imi gruzeshte kompu :(

Отредактировано ♪♥LUSYK♥♪ (2007-01-12 17:46:50)

0

7

♪♥LUSYK♥♪
Incearca Atunci "Avast"<= din cite stiu el  nu pre  gruzeshty..hmmm

0

8

toti zic ca NOD32 ii bun ! :) nu tormozeste !

Ghen4ik,mio venit asa ideie...oricum pasiba !

0

9

Мр. Пушыстик написал(а):

toti zic ca NOD32 ii bun !

da la mine o fost nod... da m-o padvidit :(
karo4e la mine netu prin retzea shi odata am afighit de prihod...... era polnii dostup la disk C :swoon:
okazalosi k la mine erau virushi da nod nu ni-o aratat :( asha k eu nu-i  daviresk :(

0

10

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

NOD32

Nuu-mi place Nodu ista...nushty dishi da ii kam galimii sh de multe ori padvedeshty lumea...:)P

0

11

Ghen4ik написал(а):

de multe ori padvedeshty lumea...

m-am konvins :(

0

12

:D

eu tot am observat ! acum am in calculator vreo 5 virusi si nod nu gaseste nici unul... :)
macar o data sal vad ca sa gaseasca vrun virus...nici o data !
si nu inteleg de ce toti asa il lauda ?? c nu zavisesti compu de la el ? :)

Ghen4ik написал(а):

o sa-ti trebuiasca sa cauti o keie de licenta

am inteles ca cheia este pe torrents...!

am avut si avast,cam aceeasi fignea ca si NOD32 :)

0

13

Мр. Пушыстик написал(а):

am avut si avast,cam aceeasi fignea ca si NOD32

:/
blin ap dara kare-i bun ?
iaq p emina panda ma kumareshte da il instalez o data in luna makar ini arata daq am viru6 :(
6i iaq  a6e ma jok ku antivirushii pina a sa-ni gasesk unu normal :(

iaq antivir vreu ... da iaq nu 6tiu de unde sa-l ieu :(

0

14

♪♥LUSYK♥♪
Nie Ini plashi Avast sh gata:)
Da la Mine ii amuia Kaspersky :))
Daq la tine gruzeshty sistema tare Kaspersky ...instaleaza avast sh gata:)

0

15

Kaspersky rupe,nie intotdeauna nio placut si nu mo dezamagit !!!

0

16

xexe... ei daq zici ...
kaspersky udaleshte shi i s pare virus :(

0

17

Мр. Пушыстик
Keia de licenta la Kaspersky de pe torrents nushty daq e buna:) Sunt prea multi useri ku aceasta keie de licentza sh gliu4eshte:)))
kiteaodata...

0

18

nu stiu,nam incercato :)
am inteles doar ca merje ! :)

0

19

uuu kompu meu gliuceshte po polnooooi :'-(

0

20

♪♥LUSYK♥♪ cea mai buna metode este de a reinstala Windowsu :)

45 minute sh tat ii gata :)

0

21

Ghen4ik написал(а):

♪♥LUSYK♥♪ cea mai buna metode este de a reinstala Windowsu

aga pasiba.... :(

0

22

♪♥LUSYK♥♪ Nu are cine sa-l reinstaleze?

0

23

Ghen4ik
nici nu ma incerkat sa kaut :(

0

24

Narod vreu sa va preintimpen in Martie la noi vine Microsoft.... asta inseamna ca toti trebu sa aiba versiune licenziata ! Acasa nu o sa vine dar sa fiti atenti cum vorbiti shi cum cautati Windaua, mai ales cei care au firme urgent cumparativa licenzia (1000$) sau treceti la Linux !!! Shtraf pe fiecare versiune nelecenziata : 200 000 lei (15 000$) socsotim shi vedem kit ese :D

0

25

:)

o iaqa asta buna info...pasib c ai zis mai tine un pliusik !
xtate,pontu ei s viibesc la aestea care au windows nelenciziat ? pontu ei nu ii cauta pi acei care raspindeste acest windows nelenciziat ?? o **** cu tatu ! cu ces eu de vina ca maim pus windowsu acesta nelenciziat ? nie doar nii mai usor sal pun pi aista decit pe cel de 1000$ ?! :)
sa mai luam si in consideratie ce salarii is in tara la noi...tak so ei ganesk ! respect celui care zicea Fuck You Bill ! :)

0

26

Tu nu ai dreptate :) tu eshti vinovat ca ai cumparat windows nelecenizat.... trebuia sa stringi 1000$ shi sa-ti pui unul lecenizat :D
Dar cu salariile sunt deacord... dar asha-i viata ! pe home users nu tare o sa-i f**a dar intreprindereli o sa papadeasca tare :D repede treb de trecut la Linux.... sau de cumparat lecenzia

0

27

+1

0

28

vai ? da tu in loku meu seai fasi ??? sau esti [censored] s cheltui o stuka pi licenziea asta greobanaea ?? nu stiu,nu stiu ! :)

0

29

Мр. Пушыстик написал(а):

vai ? da tu in loku meu seai fasi ??? sau esti [censored] s cheltui o stuka pi licenziea asta greobanaea ?? nu stiu,nu stiu !

:rofl: odaaaaaa precis :D

0

30

Ghen4ik написал(а):

Антивирус Касперского 6.0

mai ghini sa ai vreo 200 devirushi decat kaspersky :) ...o sa mearga mai bine compu

Мр. Пушыстик написал(а):

toti zic ca NOD32 ii bun

cel mai bun...il folosesc de mult timp...si eu stau pe net 20 ore din 24 :) si asta nu scapa virushii + nu gruzesti compu

0


Вы здесь » La taifas!! » Software » Probleme Software&Hardware