La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Software » Probleme Software&Hardware


Probleme Software&Hardware

Сообщений 31 страница 60 из 67

31

deniska
nam idee...depinde poate de sistema..la mine gliukaneshty NOD32:) Kaspersky merji ghini...hz...:)

0

32

Мр. Пушыстик написал(а):

vai ? da tu in loku meu seai fasi ??? sau esti [censored] s cheltui o stuka pi licenziea asta greobanaea ?? nu stiu,nu stiu !

o!! Vitalik nu ai dreptate.... Shtii cit o Keltuit Microsoft Ca sa faka Vista ???? 12 MILIARDE de $ shi inka atita o sa mearg ca se scoata toate gliukuirle.... Tu prosta eshti deprins ca sa nu dai nika pentru soft.... dar asta nu inseamna ca asta-i corect... in mare masura tu FURI de la Microsoft shi el are drept sahi apere productul.... in Europa SUA toti au lecenzie..... bai da lecenzia sata nu ineamna cista o shtuka de $ asta inseamna garantie, consultare, update in fiecare zi aproape.... asta inseamna 100 % apararea de la virushi.... Daca eshti in stare sa cumperi o versiune lecenziata shi o cumperi asta nu inseamna ca eshti [censored].... eto vlojenie v svoi buissness... :) eli v bezopasnosti.... comu kak !

0

33

:)

caaaaaro4e,proehali..... ;)

la mine acum a aparut o alta problema ! nu pot intra in icq,imi zice ca parola ii gresita,fuck.......ce fignea !

ma poate cineva ajuta ? am incercat prin forgot my password,am scris nr meu si e-mailu,acum imi zice ca e-mailu ii gresit...

poate sa fie asa ca cineva sami se bage in icq si sami schimbe totul ?????

0

34

da....
poate !
dar asta poate fi gliuk pe server !
incearca intr-o ora....

0

35

eu de 2 zile nu pot intra......nu stiu si za fignea :(

dar daca cineva mia schimbat passwordu,la ce pont luia ???

sint si bisi in lumea asta  :mad2:

0

36

Мр. Пушыстик написал(а):

dar daca cineva mia schimbat passwordu

da 6i ... parola s poate de skimbat la  icq ? :blink:
ia spunetzi va rog  kum :rolleyes:

0

37

Ajiutatima va rog .. nustiu pe ce knopca sa apas ca sa aprind camputeru...

0

38

Igorash
:d pi PUSK :d :)_)))))))))))

0

39

Igorash написал(а):

Ajiutatima va rog .. nustiu pe ce knopca sa apas ca sa aprind camputeru

:rofl:

da 6tii k inq sunt de ae6tea  :swoon:
eu am fost v shoke

0

40

Daca a ajuns vorba de antivirus eu vreu sa va spun daca suntetsi conectatsi la retsea shi calculatorul e cam slabuts va dau un sfat nod 32 e cel mai optim shi bun variant... eu multe antivirushi am intilnit shi deseori apare probleme de la ei....

0

41

am incercat avast,levii ka papusiii !!!! asa ca nod 32 ii mai bun !dar nu cel mai bun !

0

42

Мр. Пушыстик написал(а):

nici nu am sporit ca e cel mai bun dar pe cele pe care le cunos e cel mai comod shi efectiv

0

43

de comod shi efectiv sunt deaccord cu tine ! ;)

cineva zicea ca Norton este considerat cel mai bun,dar compu tormazeste de la el !eu zic ca merita o data sal instalezi si sa controlezi compu de virusi ! :P
sap pui Nod 32,si totul o sa fie OK !

0

44

:) mda aishea asha spor care cel mai bun antivirus :D treaba asta cu antivirus nu ajuta la nimic daca nai licentza pe el, eu aproape 1 an fara antivirus shi zi la zi pe net stau shi parca tot ii super :D ce vretz voi ca un antivirus care este free sa va protejeze 100% te virusi spyware shi te cai :D la urma daca vedz ca gliuceshte compu sau ca e aproape pe moarte cea mai buna salvare este format c: shi tot ii ca nou :D

0

45

nu asta samo saboi,dar daca ai fi sa pui un antivirus,care lai pune ?
eu tot stau fara antivirus si totui parca bine !

0

46

Мр. Пушыстик
KAro4 shel mai ghini :) ggg s impli kompu ku virushi k lukreaza mai ghini..daq moare formatezi tot la dracu:)) sh insheki o viatsa noua :))ggg
Glumesk desigur...
mie imi PLace Avast

0

47

Baieti ... instalativa SISTEME UNIX ..... pentru dinsele virusi nus..... sau daca sint is foarte putine... da shi la unix is asa niste firewalluri ca ... rupe bushile...la tati virusurile... doar daca nuti zamuteste ceva vreuna haker professional...

0

48

bazar nui,da iaq programele care is la windows acolo nu merg,doar citeva !multe nu pot sa zic despre unix,vroiam sami pun si nu miam mai pus ! tu tiai pus unix ????

0

49

facem ziua sub sloganul "DA TU TZI'AI PUS LINUX9?" )))))
sistemele *nix sunt o solutzie buna, dar asta depinde shi de cerintze
daca userul este orientat spre jocuri atunci bineintzeles ca nu face, la urma urmei 100$ pentru un Win XP Home, sau Vista Home Basic nu reprezinta mare problema, shi vor merge shi jocurile shi cu licentzele nu vor fi probleme
in schimb pentru muzica, filme, p2p, web surfing shi in general entertainment se poate de folosit, de ce nu, shi un linux, care pe linga faptul ca e gratuit, dispune shi de o gramada de soft foarte atractiv, care tot este gratuit
asha ca daca jocurile nu prezinta un lucru important pt voi - trecetzi pe linux fara probleme, este foarte simplu de asimilat

0

50

KilyGonzales написал(а):

100$

care 100$ ?? daca tu ai vazut asa pret,numa in moldova si mai ales ca nui licenziat ! ;)

0

51

:) 100$ prima oara aud

0

52

si practic imposibil ! :)))))

tre sa sii tare mare *** ca sa cumperi windows xp cu 100 $ si mai ales in moldova :)))))))))))

0

53

pretzul recomandat de Microsoft pentru Windows XP Home Edition shi Windows Vista Home Basic este intre 90$ shi 140$

0

54

Мр. Пушыстик написал(а):

tre sa sii tare mare *** ca sa cumperi windows xp cu 100 $ si mai ales in moldova

da dei shi tu zici asha ?
P.S. recent neam pus Vista, este frumushel :) dar treb sa cati drivere special pentru el :( deam 4 zile nu pot sa gasesc drivere pentru soundcard...

Отредактировано Wiz_ingerashul (2007-02-21 13:08:47)

0

55

sincer nam auzit de asa ceva !
si mai ales sa fi fost la asa pret nu sar fi facut asa mare zarva din cauza lui !
asta cum ceasurile rollex,originale costa peste 30000 $ da in rusia gasesti cu 2000$ sau chiar mai ieftin ! ;)

Wiz_ingerashul написал(а):

da dei shi tu zici asha ?

:D da tu cum crezi ???? :))))))

0

56

exista asha pretzuri am vazut price de licentziere de la microsoft daca o sa mai dau de dinsu o sai fac screen :D

0

57

blin .. :(
shi za fignea ....  imi skrie eroare ( tipa riched20 ,oledlg.dll aplication not found  ?
k eu nu  ma pricep :(

nu ... asta kind  dekid nero , winampu ,etc...  :(
sau vreun virus :(
kr4  is in traur :'-(

0

58

♪♥LUSYK♥♪ emerge -e world

0

59

a?

0

60

♪♥LUSYK♥♪ uite'te in loguri shi vezi ce anume itzi generaaza eroarea

0


Вы здесь » La taifas!! » Software » Probleme Software&Hardware