La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Cat de usor spuneti "Te iubesc" ?


Cat de usor spuneti "Te iubesc" ?

Сообщений 1 страница 30 из 44

1

Cand spuneti "Te iubesc" este un lucru special, sau obisnuiti sa spuneti des avand tendinta de a aminti partenerului acest lucru... ?

Eu de la inceput ma temeam sa spun...ka iubesc:)..nu eram increzut in sentimente...kiar si dupa ce am inceput sa iubesc:) tot sincer nu aveam kuraj sa spun asta...Dar am incercat...pince am spus prima oara..dupa aia parq mai usor..da desigur nu spuneam asta peste fiecare 5 minute:)...intr-un fel...parq nu eram komod sa spun TE iubesc...in suflet simteam asta..:)) da in realitate parq aveam o piatra in ghit sh nu puteam:)))

0

2

hmm.... iaq ne uvajaiu "te iubesk" din primele klipe, zile .... etc.....
da daq le aud ... ap tat ni-i klar.... :) mai mult nici nu-mi tre' niq  :)
pt mine asta e ceva deosebit shi nu potzi arunka kuvintele astea asha na levo- na pravo :)

am spus-o prima oara ffffffff/ greu.....   da... dupa asta nu am mai putut sa o spun ...
6i iaq a6e...

0

3

Eu cred ca mai important sai arati iubirea asta a ta fata de ea decit sa zici 'Te iubesc" ,eu pot sa zic te iubesc hoti lu ori si cine,da asta lapsa na usi ! nu stiu cum la voi da eu simteam aceast sentiment chiar si de la 800 km !

0

4

Мр. Пушыстик написал(а):

,eu pot sa zic te iubesc hoti lu ori si cine,da asta lapsa na usi !

:) bine k potzi ....

0

5

Lusyk,eu ti iubesc ! simti tu iubirea mea fata de tine ?

vezi cit ii de usor sa zici te iubesc? nie prosta nii po prikolu amu :)))

0

6

Мр. Пушыстик
sunt deacord...o simti dragostea asta...unii nus tarmazesk la numai ce simt vor shi sa auda...sa stie 100% k ii asha...pe cineva poate simturile le insheala..shini shtie...Poti s spui k iubeshty sh s te zimbeshty...kind o spui ku seriozitate e una da kind te imfla risu sau spui asha ku o indiferentza asta e ku tat altsheva!

0

7

asta deam depinde de tine ! :)

0

8

Мр. Пушыстик написал(а):

Lusyk,eu ti iubesc ! simti tu iubirea mea fata de tine ?
vezi cit ii de usor sa zici te iubesc? nie prosta nii po prikolu amu

hmm..... ne to .. tre s shtii shi kum s-o spui  :beee:

0

9

ea liubliu tebea do slioz ! asa merge ? :D

0

10

obojaiu cintecu ista,aleksandr serov-ea liubliu tebea do slioz ! :)

0

11

aga..... este sheva :)

0

12

baieti nu ati uitat ca "девушки любят ушами" ? :D dar sa fie din suflet...ca macaroanele pe urechi noi le simtim

0

13

Eu eaca am 20 de ani aproape shi nu am spus NICI O DATA te iubsc ! nici parintleor, nici fratilor, nici rudelor, nici prietenilor... eu simt ceva pentru ei... dar in fata sa spun : "te iubesk" cuvintele acestea au pentru mine o valaoare prea mare ca eu s-a le arunc na levo shi na pravo ! Cred-ca peste vreo 60 de ani le voi spune ;) da poka....  :medved:

0

14

Wiz написал(а):

valaoare prea mare ca eu s-a le arunc na levo shi na pravo

crezi ca parintii tai nu merita sa le spui cit de mult ii iubesti??? daca peste vrio 60 de ani...cred ca va fi prea tirziu, cele mai dragi noua persoane nu traiesc o eternitate...precum si noi!

0

15

AnGeL написал(а):

crezi ca parintii tai nu merita sa le spui cit de mult ii iubesti??? daca peste vrio 60 de ani...cred ca va fi prea tirziu, cele mai dragi noua persoane nu traiesc o eternitate...precum si noi!

da ! dar eu nu pot.... nu sthiu.... asta greu vine.... nu shtiu de ce ? shi nu de atita ce nu-i iubesc !

0

16

Wiz написал(а):

asta greu vine

da prietenii tale...cind ea te va ruga sa-i spui ce simti pt ea...ce ii vei raspunde?

0

17

AnGeL написал(а):

da prietenii tale...cind ea te va ruga sa-i spui ce simti pt ea...ce ii vei raspunde?

poti sa pui tu intrebari.... :) sincer nu shtiu.... :) in orice caz nu am prietena... -1 problema ! :D

0

18

Wiz написал(а):

in orice caz nu am prietena

dar nu va fi vesnic asa ;) sau iti place sa fii singur? sihastru :D

0

19

AnGeL написал(а):

dar nu va fi vesnic asa  sau iti place sa fii singur? sihastru

da blin... sunt samomazohist.... nu va fi veshnik asha ! dar nu vreau sa ma ghindesc... inka ! va veni timpul !

0

20

Wiz написал(а):

va veni timpul !

daca zici...cred ca stii mai bine cum sati minuiesti destinul ;)

0

21

AnGeL написал(а):

daca zici...cred ca stii mai bine cum sati minuiesti destinul

destinul nu poti sa-l minueshti tare.... el inka poate sa dee cu laba in kap ! am primit-o deam ! pinacind nu mai vreau ! :D

0

22

Wiz написал(а):

destinul nu poti sa-l minueshti tare

ba da! tu esti stapinul destinului tau...aratati forta si el va fi un catelush ascultator :D

0

23

AnGeL написал(а):

ba da! tu esti stapinul destinului tau...aratati forta si el va fi un catelush ascultator

bun ! la 12 de noapte sunt deacord cu toate :) chiar shi cu asta !

0

24

Wiz написал(а):

la 12 de noapte sunt deacord cu toate

acum e 00.25 :D tot esti deacord?

0

25

daaaaa poate la vreo 11 o sa vorbim shi poate o sa-ti demonstrezi contrariul dar cum.... ne moguuuuuuuuu !
:D

0

26

Wiz написал(а):

ne moguuuuuuuuu !
:D

da la mine creieru lucreaza mai bine acum decit la 11 :D pt ca atunci o sa fiu de pe somn! :P

0

27

AnGeL написал(а):

da la mine creieru lucreaza mai bine acum decit la 11  pt ca atunci o sa fiu de pe somn!

da la mine invers ! atunci poate seara pe la vreo 8 ? ;)

0

28

Wiz написал(а):

seara pe la vreo 8 ?

atunci e ora gindirii logice :rofl: doar ca nu stiu daca o sa fiu atunci!

0

29

AnGeL написал(а):

atunci e ora gindirii logice  doar ca nu stiu daca o sa fiu atunci!

deam vedem noi :)

0

30

Wiz написал(а):

deam vedem noi

aga! nu tii somn? ;)

0


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Cat de usor spuneti "Te iubesc" ?