La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Cat de usor spuneti "Te iubesc" ?


Cat de usor spuneti "Te iubesc" ?

Сообщений 31 страница 44 из 44

31

AnGeL написал(а):

aga! nu tii somn?

da asta-i nui offtop ? ;) mii somn ! deam am vrut sa-ti spun ca ma duk la kulkare ! ;)

0

32

Wiz написал(а):

da asta-i nui offtop ?

aga :D amus redactam :P

Wiz написал(а):

mii somn !

si mie putin, N.B si vise placute! miine sa fii fresh ;)

0

33

AnGeL написал(а):

si mie putin, N.B si vise placute! miine sa fii fresh

shi tie nopate buna.... 100 % AI SA VISEZI INGERI SHI 100% CA O SA FIU FRESH ! :D

0

34

Wiz написал(а):

AI SA VISEZI INGERI SHI 100% CA O SA FIU FRESH !

sper si eu :D

0

35

Wiz написал(а):

da ! dar eu nu pot.... nu sthiu.... asta greu vine.... nu shtiu de ce ? shi nu de atita ce nu-i iubesc !

da iaq la mine tot ashe fignea ...  asha  k eu inteleg asta .....

AnGeL написал(а):

da prietenii tale...cind ea te va ruga sa-i spui ce simti pt ea...ce ii vei raspunde?

da la bf/gf et drugoe delo ;) daq va fi liabofi paveri k o sa poata sa spoona :)

0

36

AnGeL написал(а):

baieti nu ati uitat ca "девушки любят ушами" ?

aham...ushami...daca ar fi asa..demult deam aeshty kari sufera...erau deam impakati...totul paliubomu vini din suflet...la majoritatea desigur
poate cineva nu poate s forumuleze sheia shi vre...sh ...domnisoarele  nu-l inteleg sh sokot k o zis LAPSHA

0

37

Ghen4ik написал(а):

poate cineva nu poate s forumuleze sheia shi vre...sh ...domnisoarele  nu-l inteleg sh sokot k o zis LAPSHA

mai exista a nu shtiu a kitilea simtz inq ;)
kare la noi e ffff/bine dezvoltat ;) a6a k nu kiar totul se bazeaza pe ureki :)

0

38

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

mai exista a nu shtiu a kitilea simtz inq
kare la noi e ffff/bine dezvoltat  a6a k nu kiar totul se bazeaza pe ureki

Nu la toate..spre ex. de mine...domnisoara care o iubesc..ap eu hz daq ea simte...ceea ce vreau sai zik..sau..hmm...simte daq o iubesc....Nu la toti sau voi nu vreti s simtzitz asta hz:)

0

39

Ghen4ik написал(а):

Nu la toate..

hmmm... poate ...

Ghen4ik написал(а):

ap eu hz daq ea simte...ceea ce vreau sai zik..sau..hmm...simte daq o iubesc....

poate shi simte dar nu iti arata tie ;) - iar asta nu special ....
mlin iaq ni-i kunoskuta  faza asta  :D daq iaq sa lamuresk konkret   nu  pot :(

0

40

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

poate shi simte dar nu iti arata tie  - iar asta nu special ....

eu cred k paliubomu daq sheva ar fi ap hz :) ar fi aratat kumva asta...da asa...:)

0

41

Ghen4ik написал(а):

eu cred k paliubomu daq sheva ar fi ap hz  ar fi aratat kumva asta...da asa...

hmm.. iaq in privintza asta nu te pripi :P
eu prosta itzi spoon  koom la mine o fost .....
tipa  timp de un an  prietenu meu nu o inteles niq de genul asta.... kiar kredea k tipa nie ni-i totuna de dinsu ... k eu prosta ma distrez   itp ... asta prosta k eu nu-i aratam ka-l iughesk ..... da hz shi era in kapu meu .... poate ni6i nu-ni dadem  seama de komportamentu meu ... n u6tiu .. :(

0

42

♪♥LUSYK♥♪
mdeea...da el s tirie dupa tine ....kam greu io fost..lui....) iaq eu tot asa cred..da la mine asa si este...bine ca tea rabdat:) treb pamitnik lui

0

43

Ghen4ik написал(а):

bine ca tea rabdat:)

da lan .. nici kiar asha ....   :beee:
am avut shi eu destule din kauza lui .. :( tak shto ne nado

0

44

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

da lan .. nici kiar asha ....   
am avut shi eu destule din kauza lui ..  tak shto ne nado

ufff I`m sorry ii greu s suferi dar:) hmm..fara asta viata nui interesanta...mie suferinta nio intrat in singe sh kakta ma deprind kite oleaq ku asta:)

0


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Cat de usor spuneti "Te iubesc" ?