La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Развлечение/Distracţie » DiscO


DiscO

Сообщений 1 страница 30 из 94

1

in ce lokaluri am fost... ce ne-a plakut  shi ce nu
unde se poate de  distrat ...etc....

0

2

nu imi place s-a merg la disco :)

0

3

Wiz написал(а):

nu imi place s-a merg la disco

:O  eu kredeam k eu is unika :rofl: 6i vashe vroiem sa tak shi s nu dzik la nimeni :rofl:

0

4

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

Wiz написал:
nu imi place s-a merg la disco  eu kredeam k eu is unika  6i vashe vroiem sa tak shi s nu dzik la nimeni

da tie de ce nu-ti place ?

0

5

da asta de kind eram mai malaia o fost akolo ni6te variante shi kam ma tem tipa ....
ma duk ,da fff/rar ... :)
shi in plus eu nu pot sta intr-o inkapere unde-i mult foom de tzigata am alergie :D
shi  lakrimeaza okii :blush:

0

6

aaaaa da eu ma alergie de la draci :) shi oameni care nu prezinta nimic ! :) nu toti dar tare multi :)
ei dar asta este parerea mea ! nu vreau sa jignesk pe nimeni :))

0

7

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

da asta de kind eram mai malaia o fost akolo ni6te variante shi kam ma tem tipa

tot la asta m-am referit ...

0

8

Mi na odnoi valne ! :D

0

9

aga.. pahodu :D

0

10

am fost in
City
Star Track
Soho (cind era odata)
Moscova
La Victor

cel mai mult imi placea la toate din acestea
acum mult mai mult la CITY

Night Club City

Отредактировано Maroi (2007-01-20 13:48:00)

0

11

Wiz_ingerashul написал(а):

da cind mergem cu compania tot nutsi place la disco Wiz? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
Lusyk te asigur in compania noastra Disco tsi se va parea ca e rai pentru distractsie

0

12

Knopca_86 написал(а):

Lusyk te asigur in compania noastra Disco tsi se va parea ca e rai pentru distractsie

:rolleyes: hmmm .... nu shtiu - nu shtiu ...

0

13

da iaka mie imi place la discko :) doar sa fiu intr-o companie buna si pe cit se poate mai departe de personele ce fumeaza

0

14

AnGeL написал(а):

de personele ce fumeaza

Iaq aishi ai nimerito:) Nushty daq la noi in Chisinau este vriun Club `nna unde nu se permite s fumezi....kiar daq nu se permite kind intry in Viceu la baietz treb sa-ti pui protivagaz...akolo asha un tuman:) k nu vez unde calshi:)))

0

15

nu shtiu.... eu nu pre ma duk.... in sens k ma duk numa kin s sabiresk mai mults kari ii shtiu.... da asha.... nuni pre plashi ku vreo kitsva oameni numa .....kap asha stau pi skaun... da dak is mai mults ap tre di gasit pi shineva kari a sani tsii mobu)) .... dak sirios ap nii la chocolate nio plakut.... nushtiu di shi....

0

16

dreep написал(а):

da dak is mai mults ap tre di gasit pi shineva kari a sani tsii mobu)) ....

:rofl: aga

AnGeL написал(а):

pe cit se poate mai departe de personele ce fumeaza

uhhh eu de la fum am alergie :(
da la People ni-o spus k  nu pre se simte .... :P
tipa sistema klassnaia da personal inq n-am fost a6a k nu shtiu precis

0

17

nii de la fum nu nii nik.... prosta nu pre ma tenteaz s stau intro masa kari be sh fumeaz numa k altfel nu shtiu kum.... sh ink kred k ku asta is "maturi"......

0

18

dreep написал(а):

.... sh ink kred k ku asta is "maturi"......

aista nu-i uniku motiv...
mai sint multe altele ...

0

19

Nush cum voua da nie nii totuna dac fumeaza narodu .. glavanai nime s nu se dea mare sh tare... cap s mai shie razborshi .. da in rest ... tat ghine... ku toate ca ma duc tare rar... numa po asobim slucieam..

0

20

Igorash написал(а):

Nush cum voua da nie nii totuna dac fumeaza narodu ..

eei blin kred k nu ai sa te duci shi ai sa-i dai peste miina....
iaq pe mine de ex ma kumareshte fumu de tzigata shi  nu-l suport....

Igorash написал(а):

glavanai nime s nu se dea mare sh tare... cap s mai shie razborshi ..

O da-da ....

Igorash написал(а):

ku toate ca ma duc tare rar... numa po asobim slucieam..

eu tot a6e

0

21

Knopca_86 написал(а):

da cind mergem cu compania tot nutsi place la disco Wiz? aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
Lusyk te asigur in compania noastra Disco tsi se va parea ca e rai pentru distractsie
Подпись автора

Cu voi la disco asta-i ceva.... nishi cuvinte nu am :D

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

hmmm .... nu shtiu - nu shtiu ...

:)

0

22

Wiz_ingerashul написал(а):

da 6i zimbe6ti minune .. :D  asta kum sa inteleg :)

0

23

Ghen4ik написал(а):

Iaq aishi ai nimerito:) Nushty daq la noi in Chisinau este vriun Club `nna unde nu se permite s fumezi

daca nu ai observat chiar si la Faraon stateam mai prin mijlocul salii pt ca acolo nu fumeaza nimeni :D

0

24

AnGeL
Doamni shi s face la baietz akolo...uffff...merjem ka in tuman :) Tatz mai nu s inekau ku tsigarili shelea...profa de matematika kare mo invatsat e mine s prikale de dinshii...:) Zishe k s duk s se ineshi :))

0

25

OOOOO,DiscO....eto moea stihiea ! =))))
desi de mult nam fost,dar imi place la disco din toate punctele de vedere !Problema parca nam avut si nici no sa am ! :) Imi place mirosu de tigara nu si sa fumez ! Dar cel mai mult imi place sa ma Otrivesk )))
La City nam fost de vreo 2 ani,am inteles ca acolo o facut remont si ii ceva normal  :boast:
Mai mult pe la People Club....!
Lyusik,acolo mai putin fum ca in alte parti ! ;)
Ce sa va mai zic ? as vrea o data sa merjem impreuna la DiscO  :boast:

0

26

Мр. Пушыстик написал(а):

Ce sa va mai zic ? as vrea o data sa merjem impreuna la DiscO

e o propunere buna pt urmatorul off ;)

0

27

Foarte buna ! :))))))))))))))))))

0

28

Мр. Пушыстик написал(а):

Foarte buna ! :))))))))))))))))))

da! doar ca inca nu am ajuns nici la 1

0

29

:D

nu cam peste vreo luna poate se va primi,v procim putem si miine,da hoti in fiecare zi... :)))))))

0

30

Мр. Пушыстик
LA noi in retsea daq cesna offline asha normal ku adminii am facut de vrreo 2-3 ori...da asha padpolinii...iaq in an pe vremea asta aproape in fiecare saptamina:))) sh ini era mai prikolina...fara dinsii

P.S. Eu fara nishi un namiok la administratia asta...s nu ma intelegeti gresit va rog!Eu am spus numai sh numai de retseaua noastra de la Posta veche!

0

Похожие темы


Вы здесь » La taifas!! » Развлечение/Distracţie » DiscO