La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Cum poti cuceri pe cineva care nu te iubeste?


Cum poti cuceri pe cineva care nu te iubeste?

Сообщений 1 страница 28 из 28

1

Parerile voastre?

Отредактировано Ghen4ik (2007-01-16 13:41:56)

0

2

NISHICUM ................ pinacind :/

0

3

Igorash
daroff :))) ....paliubomu Igorash tre s shii vreo modalitate...in general! am in vedere :))) :grin:

0

4

glavna persoana ceea sa nu fie okupata ... sau .... sa-i plaka altcineva.... itp ....  k asta ar ingreuna muuuuuult situatzia ....
da a6e ... incerkarea vina n-are ...

0

5

mai bine ma spinzur... este mai ushor :)

0

6

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

incerkarea vina n-are ...

ai sa-mi platesti drepturile de autor :D

Wiz написал(а):

mai bine ma spinzur... este mai ushor

nu cred ca esti persona ce alege caile usoare!

0

7

AnGeL написал(а):

nu cred ca esti persona ce alege caile usoare!

ai dreptate... DAR in relatii tosushi mai bine ma spinzur  :hunter:  este mai ushor sa urci pe Everest decit sa faci ca cineva macar sa se uite la tine ne mai vorbind de dragoste.... crede-ma am incercat... sau poate rau am incercat ??? Cine shtie... haha !

0

8

AnGeL написал(а):

ai sa-mi platesti drepturile de autor

nu te panimesk ...

Wiz написал(а):

sau poate rau am incercat ???

aham . . posibil :P

0

9

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

aham . . posibil

aga !

0

10

well.... eu kre k tre s ai karizma.... s fii mareu fericit/a.... s inshershi s ti padrujeshti ku prietenii lui/ei..... s tot imbli inkolo inkoashi pi linga(da asta nu PRE des kap s observ)..... nu da mari namiokuri k its plashi... deatita k nas mearg(explik alt dat) intereseazate kam shi ii plashi di pi la altsii sh spuni vreo fraz kari ar dsishio el/ea.... & co dak niq nu merji prefate ku totu indiferent/a poati asta shv a da....

0

11

dreep написал(а):

well.... eu kre k tre s ai karizma.... s fii mareu fericit/a.... s inshershi s ti padrujeshti ku prietenii lui/ei..... s tot imbli inkolo inkoashi pi linga(da asta nu PRE des kap s observ)..... nu da mari namiokuri k its plashi... deatita k nas mearg(explik alt dat) intereseazate kam shi ii plashi di pi la altsii sh spuni vreo fraz kari ar dsishio el/ea.... & co dak niq nu merji prefate ku totu indiferent/a poati asta shv a da....

wow ! expert in domeniu :))

0

12

a....sh fa asha k s rivnuiiask.... da asta numa o leak.... dex: ai dsishi k suni.... da suni ku 5 ore mai tirziu.... daq ti intreab dsishi prosta k ai fost okupat/a.... daq iar ti intreab ap pridumaieshti shv prikolina(numa s nu ti spaleask) di tipu am fost la biliard.... adiq fa asha k s nui par k ii chentru universului tau....

0

13

Wiz написал(а):

wow ! expert in domeniu )

posibil.... prosta asta deam eu o intseleg ushor... nii nu tari nii greu s invirtesk pi shineva... prosta nuni fashi nish o plasheri.... prosta am intuitsie buna sh ghishesk 95% din shi kam sar gindi....

0

14

dreep написал(а):

nii nu tari nii greu s invirtesk pi shineva...

wow ! tu eshti a very powerfull person !

dreep написал(а):

95%

asta-i bine ca numai 95 :) am shanse sa nu fiu manipulat :D

0

15

Wiz написал(а):

95

eu matink o leak piribarshila pi vreo 85 numa.... 95 ash shi extrasens

0

16

hehe ! :) tot e bine ! :)

0

17

Persoana kare nu te iubeshte..so ku4ereshty nu cred k poti...asta de-am ne-am dat seama....poate s fie vreo minune..:))
sh s prineaska ceva...treb singur sa-ti dai seama...sh s vez daq persoanei kare ii linga tine..ii bine ku tine..shi ish da mkar putin interes...atunci mai ai sanse poate poate...da daq ei ii indiferent...galiak!

0

18

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

nu te panimesk ...

asta inseamna ca tipa eu is autoarea si tu imi folosesti proprietatea fara permisiune :D

Wiz_ingerashul написал(а):

este mai ushor sa urci pe Everest decit sa faci ca cineva macar sa se uite la tine ne mai vorbind de dragoste.... crede-ma am incercat... sau poate rau am incercat ??? Cine shtie... haha !

sunt cazuri in care e bine sa incerci de 2-3-5 ori...poate vei reusi, dar sunt si exemple in care din prima data nu tre sa depui efort sa mai schimbi ceva :)

0

19

eu nushtiu prin ce ats trecut voi, da la mini tat vremea o fost asha: dak eu il atrag, sh el ma atrge.... dak eu il resping, sh el ma repinge.... fiziks :D prosta ini plak oamenii la kari li plashi di mini(este un lukru in komun) asha k nam komplikatsii delok.... din punctul meu de vedere totul este simplu ca o teorema.... ^_^

0

20

dreep nu la toti e asa :) multora din contra le plac acei care nici n-o sa le atraga atentia, asa sa zicem in viziiunea lor o persoana mai aproape de idealuri :D

0

21

AnGeL
deacord.... asha mai des se intimpla....
dar dreep e norocoasa!!! :D

0

22

Wiz_ingerashul написал(а):

dar dreep e norocoasa!!!

sper ca intr-o buna zi sa nu i se termine norocul ;)

0

23

AnGeL
+1 :D

0

24

ei,ei,ei.... shi vbits voi di noroku meu,a? adiq vbits mai diparti.... nii ini plashi s vad k eu is norokoasa))
hatea eu kred k aishi nui in norok.... dak la o pers. nui plashi di mini ap in gind o trimat sh nu ma mai intereseaz.... eu kiar nu intsleg kum sa ma starui eu pt shineva dijeaba.... nu kred k merita.... k dak ii om normal ap ar vide kum sint eu.. da dak s uit la mini ku prioritate k la mini jeanshii nus di la melange sau mobu nui din ultima kolektsie ap asta ini provoaca dezgust sh o leak mila fatsa de persoana ceea pt k are o viatsa ku asha prioritats.... da vapsheta eu rar ma indragostesk.... eu dak is singuru kopil in familie ap am avut toata vremea ce miam propus, sh dak a sai bat bini la kap pi a mei ap a s am sh mob nou in fiekari sezon sh jeanshi di 250$.... eu prosta nu vreu sa keltui banii parintsilor mei, deatita k ii respekt munka lor.... asha k eu nu intseleg pi pielea mea ce insamna s nu fii iubit/a

0

25

Corina la 2 noaptea so apukat s skrie compuneri :lol:

0

26

da cum sa cucereshti pe cineva care tsine la tine (mult tsine).. dar poate iubeshte pe altcineva??

0

27

KarauL
nishi cum :(

0

28

s petreci mai mult timp impreuna ... mai ales seara jelatelino tete-a-tete .... cite oleac ...  cite oleac ... tre s poluceasca ....

0


Вы здесь » La taifas!! » Любовь & Отношения/Dragoste & Relaţii » Cum poti cuceri pe cineva care nu te iubeste?