La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Мужской форум/Forumul masculin » Ce nu ne place la femei?


Ce nu ne place la femei?

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Scriem totul ce nu ne place la femei! Chiar ce  observam la ele in fiecare zi!

0

2

Eu am intilnit multe 'Sterve' in calea mea,asa ca pot sa zic ca aceasta este cel mai mare minus care poti sal gasesti la vreo fata !

0

3

: Oooo da !!! AMIN !!! blin strvoznosti.... offffffff terpeti ne mogu ! Inka numi plak fetle care nu au grija de ele ! De la care miroase nu a parfum Kenzo dar Parfum WC ! :D ei karo4e eu daca incep sa scriu ap e torba cu fetele ! :D

0

4

Wiz_ingerashul
Scrie k ele paliubomu nu au dreptul sa intre sa citeasca:) Aici e koltzul nostru:)
Mie nu-mi plac fetele..k sint unele c**** cu 12 fetse..ele toate ghindesc la fel parq is facute de o mama...asta nii shiuda...parq au aceeashi minte `nna!

0

5

Wiz_ingerashul написал(а):

care nu au grija de ele

ii drept,dar cam rar asa ceva ! :)

0

6

Мр. Пушыстик написал(а):

ii drept,dar cam rar asa ceva

way cum sa-ti spun.... vii la mine la univer shi sunt cu lopata ! :D
Da nie numi plak fete care NU AU MINTE !!! eu ble* de la asha personae am stres emotional treb sa beyu valerianka ! :D

0

7

Wiz_ingerashul написал(а):

way cum sa-ti spun.... vii la mine la univer shi sunt cu lopata ! 
Da nie numi plak fete care NU AU MINTE !!! eu ble* de la asha personae am stres emotional treb sa beyu valerianka !

aaaa,la tine la univers daa,is deaccord cu tine ! :))))))
am trecut o data mimo pe acolo si kak raz eseu niste fete de la voi de acolo,pipets,cu mustete :)))),ini inchipui si valasnea pi chisioare :D

eu cam rar vad ase oameni,dar cind vad,am amintiri destule ! :D

0

8

Мр. Пушыстик написал(а):

am trecut o data mimo pe acolo si kak raz eseu niste fete de la voi de acolo,pipets,cu mustete ))),ini inchipui si valasnea pi chisioare

wowo !! blin eu chiar nu inteleg cum treb sa poti sa fii asha ? blin.... jsotko ! :( trist dar ce sa-i faci shi pe urma ele se mira de ce nimeni nu se uita la ele ! :D

0

9

asa lei soarta ! :))))

0

10

Numi place la ele k nu askulta ce spunem no...dau mai intii ku nasul..pe urma ishi dau seama ce au facut....! Nu la toate desigur sunt si exceptii:)
Nu-mi place...felul kum vb. ku tine dupa ce ai avut o relatie adiq k te-ai intilnit sh vati despartit...! Asta MA Rupe!

0

11

Ghen4ik написал(а):

Nu-mi place...felul kum vb. ku tine dupa ce ai avut o relatie adiq k te-ai intilnit sh vati despartit...! Asta MA Rupe!

way asta shi de baieti depinde :( shtii cum se spune : Ot liubvi do nenavisti odin shag ! :( nu inteleg de ce :( la mine e altfel...

0

12

Wiz_ingerashul
depinde..daq tu eshty normal sh faci tot ce trebuie ;) ap desigur)

0

13

oooo ce tema aprinsa... dar eu pot sa va spun un lucru... noi le facem pe ele asha de strashnice shi "sterve". Vatsi pus intrebarea vreodata pentru cine ele se chitesc shi pentru cine ele se tsin in forma... vatsi pus vreaodata intebarea prin cite kinuri ele trec ca sa fie asha cum vrem noi sa le vedem?.... pai sa va spun eu despre ceva... noi baietsii ce facem dimineatsa?... neam trezit  30 neam spalat, berberit, parfumat shi uite ca suntem gata... dar sormea se trezeshte la 6 dimineatsa... se spala apoi parul il ashaza vreo 20 min apoi makiaj apoi hainele le alege asha ca sa fie o combinatsi buna shi eu nu mai spun de chestii ca epilatsi dace aduce o durere enorma la pielea lor fina shi alte kestii care noi nici nu ne putem inkipui... shi dupa toate acestea se gaseshte vreun "PATSAN" care le sfarma inima shi le arde sufletu... pai poate cineva sami spuna cine din voi fete sau baietsi are mai mult dreptu sa ne plingem?......

0

14

Knopca_86 написал(а):

oooo ce tema aprinsa... dar eu pot sa va spun un lucru... noi le facem pe ele asha de strashnice shi "sterve". Vatsi pus intrebarea vreodata pentru cine ele se chitesc shi pentru cine ele se tsin in forma... vatsi pus vreaodata intebarea prin cite kinuri ele trec ca sa fie asha cum vrem noi sa le vedem?.... pai sa va spun eu despre ceva... noi baietsii ce facem dimineatsa?... neam trezit  30 neam spalat, berberit, parfumat shi uite ca suntem gata... dar sormea se trezeshte la 6 dimineatsa... se spala apoi parul il ashaza vreo 20 min apoi makiaj apoi hainele le alege asha ca sa fie o combinatsi buna shi eu nu mai spun de chestii ca epilatsi dace aduce o durere enorma la pielea lor fina shi alte kestii care noi nici nu ne putem inkipui... shi dupa toate acestea se gaseshte vreun "PATSAN" care le sfarma inima shi le arde sufletu... pai poate cineva sami spuna cine din voi fete sau baietsi are mai mult dreptu sa ne plingem?......

Eaca de ce  eu sunt FOART fericit ca sunt PATAN :D bai tema s enumeshte ce nu ne place la fete !  la tema ce ne place la fete avea sa scriu ca imi place fetele bine inbracate ashezate shi td shi tp ! clar ? sau tie mai detaliat ? :D

0

15

sunt deacord cu vlad,si tu tot ai dreptate,dar oricum sunt exceptii !sau tu nai intilnit nici o fata cu mustete sau cu par pe picioare,subsuoara ??? tu teai intilni cu asa fata ??? chiar si daca ar ave un suflet bun,cel mai bun,teai intilni ????

0

16

Мр. Пушыстик написал(а):

sunt deacord cu vlad,si tu tot ai dreptate,dar oricum sunt exceptii !sau tu nai intilnit nici o fata cu mustete sau cu par pe picioare,subsuoara ??? tu teai intilni cu asa fata ??? chiar si daca ar ave un suflet bun,cel mai bun,teai intilni ????

100% amin ! ;)

0

17

Мр. Пушыстик написал(а):

Shtii de mine se legau doar sterve shi de acelea frumoase dar am intilnit shi de acelea care ai spus... shi shtii eu ash alege una nu kiar atit de stralu4ita dar sa fie devotata... mie tot multe numi place la fete.. cum ar fi zimbetul fals...sau lingoshala...shi multe alte aspecte...

0


Вы здесь » La taifas!! » Мужской форум/Forumul masculin » Ce nu ne place la femei?