La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Мужской форум/Forumul masculin » Ce ne atrage la femei?


Ce ne atrage la femei?

Сообщений 1 страница 27 из 27

1

Care este lucrul cel mai atragator ???

0

2

Naglosti ! Derzosti ! Figura ! :D  :medved:

0

3

Cred ca ...hmm...Infatisarea..de la inceput...desigur kum incepem a vb ku dinsele...felul de a ghindi:)))

0

4

Figura, buzele :D, (aceia ce au intre piciore)!  :D

0

5

-=djtavy=- написал(а):

(aceia ce au intre piciore)!

:rofl:

mie imi plac ca ele is cele mai nejnie fiinte de pe planeta + cele mai frumoase flori,hihi ))

0

6

Мр. Пушыстик написал(а):

mie imi plac ca ele is cele mai nejnie fiinte de pe planeta + cele mai frumoase flori,hihi ))

Kuvinte forte dulci! IS de akord!
Eu ash spune asta in general, ka mai sunt shi skorkii de acelea!  :D

0

7

da,este.....dar poti si so imblinzesti,daca stii cum :))))

de fapt is multe fete cu defecte,cineva nu le observa,cineva nici nu vrea sa le observe....dar fiti de accord sunt si baeti nu chiar cuminti ))) eu de exemplu :D

0

8

AGa....sint de toate kulorile, bune/rele, afurisite :D, kuminti... Da paliubomu ne place num nar fi!

Отредактировано -=djtavy=- (2007-01-22 21:18:15)

0

9

Pe mine ma  atrage la femei...felul kum vb shi kum s kompoarta ku tine....din 2 vorbe ku dinsele intelegi..ceeea ce vor...Sufletul..sh mintea pe prim plan...da desigur si exteriorul....da exteriorul nui pe prim lok la mine...om s shii..s ma inteleaga..sh gata )

0

10

Bine spus... pe mine ma aprinde intr-o femeie modul de a ma seduce... cine a fost mingiat de femeie niciodata nu va uita cum e... parca ai fi regele regilor shi tot puternicul dar in realitate ea te are strins in mini.... shi dupa mina ei, buzele ei privirea ei fugi shi tsile doreshti mereu...

0

11

Da baieti ! sa shim noi hz shine dar tot suntem nika la picioarele (lungi shi frumoase) unei femei ADEVARATE ! Trist dar drpet ! avem puetrea ! dar Puterea adevarat in lumea asta e FRUMUSETEA !

0

12

Wiz_ingerashul написал(а):

da Wiz cu idealurile tale tu niciodata nu vei mushca din marul interzis= )

0

13

Knopca_86 написал(а):

da Wiz cu idealurile tale tu niciodata nu vei mushca din marul interzis= )

shi ce vrei sa spui cu asta ? eu mai bine sa fiu idelaist decit sa fak asha cum o fak 6 mlrd de oameni din lumea ! SHI tu in special !tu nishi nu observi cum mergi pe capuri ... mai bine mor incercind sa-mi gasesc idealul dekit sa am ceva ce mie numi trebu ! tu asta nu ai sa intelegi niciodata ! Pentruca traieshti simplu !  shi inka una daca nu intelegi nu trebu sa invinueshti ! multumesc pentru atentie !

0

14

Totul!

Отредактировано Erick (2007-02-14 18:44:01)

0

15

Erick написал(а):

Totul!

bun raspuns ! :)

0

16

Wiz_ingerashul ;) sa nu trecem la detalii amanuntite :D :)

0

17

Wizun4ik.... baietul tatei=) ) mai bine sa treiesc in simplitate.. vreu maninc, vreu cint... vreu ma fu....
asta e natural shi normal. Tu insa ai teama fatsa de viatsa simpla dar plina de mishcare shi hotariri.
Daca nu am dreptate atunci las altcineva sa ma contsazica...

0

18

Knopca_86 написал(а):

Wizun4ik.... baietul tatei=) ) mai bine sa treiesc in simplitate.. vreu maninc, vreu cint... vreu ma fu....
asta e natural shi normal. Tu insa ai teama fatsa de viatsa simpla dar plina de mishcare shi hotariri.
Daca nu am dreptate atunci las altcineva sa ma contsazica...

1. Wiz way WIZZZ ! shi fara modificari levie :D
2. care nah Tatei ??????? ma spinzur mai bine :D
3. Simplitatea nu e simpla! tiam mai sous ca asha ca tine triesc 6 mlrd de oameni pe planeta aceasta ! Maninca Beu Kinta... se F** shi mor....  shi ramine dupa ei ? Pravelino: NIKA ! eu NIKA in urma mea nu vreu sa las. Banal, copii tot nu vreau sa las... treb ceva mai Mare !!! intelegi ?

0

19

Knopca_86 написал    &   Wiz_ingerashul

da poate nu va gari4itzi asa tare - ca pe urma o sa vretzi svtrece :P :lol:


AJUTOR oamenii buni cocoshii eshtea amush o sa se taie unu pe altu  :help:

0

20

primul lucru la care ma uit atunci cand vad vreo fata pe strada e corpul.... in special ma uit la fund...
dar totusi cel mai tare conteaza sa fie desteapta... 1st of all... sa fie desteapta !!!

ca options... imi plac fetele care totdeauna tind sa faca ceea ce fac de obicei baietii... care gandesc ca baietii... :)
imi plac nebunaticele, salbaticele ... :) ... dar nu intratit ca sa se faca de ris ... ar putea fi nebunatica sau salbatica intelectual...

Nu-mi plac fetele timide, care putin vorbesc, care nu stiu ce vor, care niciodata nu cer nimic...

0

21

sd007 написал(а):

sa fie desteapta !!!

pontu sa fie asa de desteapta ?o leaq se poate,dar ar fi totusi mai bine asa ca so amajesti ! :)

sd007 написал(а):

Nu-mi plac fetele timide, care putin vorbesc, care nu stiu ce vor, care niciodata nu cer nimic...

ooo,da ! cei drept ii drept ! :))))))

Wiz_ingerashul написал(а):

eu NIKA in urma mea nu vreu sa las.

si cu viatza ta wey ? tu si dejeaba traesti ? eu iaq ma duc de arhitector ca sa construiesc in state,sau chiar in Moldova o cladire asa de mare si frumoasa ca pe urma toti sa zica,uite,aceasta cladire a construito Мр. Пушыстик  :D

Wiz_ingerashul написал(а):

copii tot nu vreau sa las...

tu esti straniu ! de ce nu vrei copii ? eu tot nu vreu la virsta asta,poate peste vreo 7 ani,se poate ! :)...iaq inchipuiti tu asa o situatie,peste vrio 8 ani,ne intilnim noi toti colegii cu copkii in caleaska,iti inchipui si ramantika ??? :)))))

0

22

Maroi написал(а):

da poate nu va gari4itzi asa tare - ca pe urma o sa vretzi svtrece

:) eu pe dinsul in fiacre zi il vad :( ini strica ziua!  :(

0

23

Мр. Пушыстик написал(а):

si cu viatza ta wey ? tu si dejeaba traesti ? eu iaq ma duc de arhitector ca sa construiesc in state,sau chiar in Moldova o cladire asa de mare si frumoasa ca pe urma toti sa zica,uite,aceasta cladire a construito Мр. Пушыстик

da eu shi zik :) eu vreu sa las sheva mare din urma mea dac o sa am posibilitate ! da eaca mister Knopca_86 crede ca treb sa mincam sa bem sa f*** shi GATA :) intelegi ?

Мр. Пушыстик написал(а):

tu esti straniu ! de ce nu vrei copii ? eu tot nu vreu la virsta asta,poate peste vreo 7 ani,se poate ! ...iaq inchipuiti tu asa o situatie,peste vrio 8 ani,ne intilnim noi toti colegii cu copkii in caleaska,iti inchipui si ramantika ??? ))))

eu vreu copii... dar asta va fi numai o parte din viata mea :) eu tare iubesc copii :)
Romantika zici ??? hahahaha!!! tu inka nu shtii ce inseamna copii.... cind tu pe nopate ai sa dormi max 2 ore eaca eu o sa te vad sa zici de romantika :D hehe! dar ono tavo stoit ! :)

Отредактировано Wiz_ingerashul (2007-02-19 13:37:45)

0

24

Wiz_ingerashul написал(а):

tu inka nu shtii ce inseamna copii

stiu,am avut ocazia de mai multe ori sa am grija de copii,ujas,dupa asta ma dore capu o luna :)))

Wiz_ingerashul написал(а):

ono tavo stoit

100%

Wiz_ingerashul написал(а):

intelegi ?

inseamna ca eu am incurcat ! :))))
se mai intimpla !

0

25

Мр. Пушыстик написал(а):

stiu,am avut ocazia de mai multe ori sa am grija de copii,ujas,dupa asta ma dore capu o luna ))

da pe mina capul nu ma doare :) am podhod la copii :) eu vreu sau 3 sau 5 :)

0

26

bai,si nie ini plac copkii :))))
da nio facut un bardak si o galajie,ujas !
parq era durdom :D

0

27

Mujishii noi de la femei am ajuns la Kopii:))

OFFTOPIC
Modearatori si nus deam...

0


Вы здесь » La taifas!! » Мужской форум/Forumul masculin » Ce ne atrage la femei?