La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » SEX! » Prima experienta sexuala


Prima experienta sexuala

Сообщений 1 страница 30 из 30

1

Asi vrea sa aflu parerea voastra despre faptul ca exista sau nu o virta anumita pentru a incepe viata-sexuala???

0

2

Tats stim de mishi copii zbintuiti despre sex!! shi fara ca sa ne explice cineva asa concret am aflat despre toate maruntisurile! In principiu fiecare incepe viata sexuala cind e sigur ca e gata pentru asta!! adica o anumita virsta nu e pusa ca standart!! Eu de ex is pentru relatii sexuale de la 18 ani !!! nush cum altii socot ... acus vedem nna

0

3

Hmm...relatii sexuale de la 18 ani da asa ar trebui  s fie..da realitatea e alta...majoritatea incep de la 15-16 ani viata sexuala... asta e rau...Daq lumea ar respecta  regulile eu cred ca viata ar fi mai usoara)
Eu am facut prostia k ini era interesant..si am incercat inainte de vreme..regret daq sincer akuma...

0

4

Ghencik..da shi regreti tu anume?Ce ai facut asa de grav ca regreti?Ce ai pierdut de la asta?

0

5

Kitziunia eu nu am pierdut nimic ... ea o pierdut..si nie nu nii totuna..de ea...o facut ea prostia...

0

6

apu dara nu-tzi shie jele!!!!ku ajutorul ei tu ai aflat ce inseamna sexul

0

7

:rofl:  :rofl:  :rofl:
Kitziunia...maladets !!!!

eu vreu sa zic clar scurt si cuprinzator,prima experienta o fost tare placuta ! :)

0

8

Kitziunia
da ea ku ajutorul meu shio pierdut verginatatea(
Trupul vrea inima cere:)) si s fasi:))

0

9

Ghen4ik,nui nimic ! bine ca tu ai fost primul si nu alt cineva ! ;)
cred ca ea o sa te tina minte mult timp ! :)

0

10

Ce este avortul (pu domnite! sa nu faceti prostia asta!)

Avortul este terminarea sarcinii. Cand este practicat de un doctor calificat este o procedura medicala sigura pentru femeia cu o sarcina nedorita sau cu un fetus care are un defect de nastere grav.
Decizia de a face sau nu un avort este una personala. Daca trebuie sa luati o asemenea decizie, intrebati doctoral despre procedura medicala sau emotionala implicata.
Cateodata avortul nu este facut din cauza unei sarcini nedorite, ci deoarece viata femeii sau a fetusului este in pericol daca sarcina progreseaza. Cand probleme medicale serioase sunt implicate, decizia femeii de a continua sau nu sarcina trebuie luata in consultare cu un doctor.
Spre exemplu o femeie cu serioase probleme de inima ar putea sa nu faca fata stresului provocat de sarcina asupra inimi. Femeii care sufera de diabet avansat sarcina ii poate cauza comlicatii serioase atat ei cat si fetusului, incluzand defecte de nastere. O femeie poate alege avortul daca fetusul are o anormalitate care va face ca el sa nu supravietuiasca in afara uterului.
Daca se iveste o sarcina nedorita, cat mai devreme posibil gandeste-te daca vrei sa continui sau nu sarcina. Un avort este mult mai putin complicat la inceputul sarcinii.

0

11

Ghen4ik написал(а):

(pu domnite! sa nu faceti prostia asta!)

6i daq e o sarcina ku probleme ... itp ...  kum krezi  ce e de fakut ? (

0

12

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

6i daq e o sarcina ku probleme ... itp ...  kum krezi  ce e de fakut ? (

Desigur daq e Force Major....ap treb de facut...e sh normal..vrei tu nu vrei asha sh o sa se primeaska...:(

0

13

eee,da asta deam alta tema.........

aici is deacord cu tine,Ghen4ik !

0

14

parerea mea e ca avortul totusi are si avantaje, daca nu ar exista...ar fi printre noi o sumedenie de oameni bonavi, saracia inca mai mare...etc pt ca daca e o sarcina si persona e sigura ca nu va avea posibilitatea sa ii dea o educatie demna fatului...atunci cred ca e rational sa faci avort! dar pina a se hotari la acest pas trebuie sa fie increzuta in medicul ce ii va face aceasta procedura, pt ca f.mult depinde de el daca femeia va mai avea posibilitatea sa aiba copii!

0

15

sa in medici - inkredere..... kam.... yok ....

rareori a6e 6eastie :(

0

16

AnGeL написал(а):

pt ca daca e o sarcina si persona e sigura ca nu va avea posibilitatea sa ii dea o educatie demna fatului...atunci cred ca e rational sa faci avort!

Pai Bine bine...da inainte de a se culca ei nu sau ghindit la consecinte??? k in urma la o noapte de sex nebun peste citeva saptamini sa-si dee seama...k nui ghini??...

AnGeL написал(а):

atunci cred ca e rational sa faci avort! dar pina a se hotari la acest pas trebuie sa fie increzuta in medicul ce ii va face aceasta procedura

Irina nici un medic nu-ti poate garanta ca totul dupa acest avort o sa fie bine..100% kit de bun el nu a fi...daq iti faci prima data singur ku mina...pai poti s nu te mai astepti la minuni a 2a a 3a oara...:(Iti pot da si exemplu din viata..daq vreai...IN PRIVAT imi scrii si iti zik...


UPS

Отредактировано Ghen4ik (2007-01-13 11:02:36)

0

17

Ghen4ik написал(а):

AnGeL написал:
f.mult depinde de el daca femeia va mai avea posibilitatea sa aiba copii!

da e po moimu o avut in vedere de medik

0

18

:)) am citit grabit:) sorry)

0

19

Мр. Пушыстик написал(а):

eu vreu sa zic clar scurt si cuprinzator,prima experienta o fost tare placuta !

dipinde la cine!  :rofl:  :D

0

20

Ghen4ik написал(а):

Pai Bine bine...da inainte de a se culca ei nu sau ghindit la consecinte??? k in urma la o noapte de sex nebun peste citeva saptamini sa-si dee seama...k nui ghini??...

auzi Ghena nu imi demostra tu aici niste teorii de care pot sa zic ca aproape nimeni nu se mai conduce...un procentaj f.mic de tineri se gindesc la consecinte doar dupa ce deja totul s-a intimplat...asa e mentalitatea si e f.greu so schimbi!

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

da e po moimu o avut in vedere de medik

da! de medic am spus

-=djtavy=- написал(а):

dipinde la cine!

asta tipa tu de tine spui? da? :D

0

21

-=djtavy=- написал(а):

dipinde la cine!

:D

eiii,am zis si eu asa....mai pe scurt ! :)

eu atunsi eram bat si nu pre tin minte si si cum :))

0

22

AnGeL написал(а):

asta tipa tu de tine spui? da?

aga!  :rofl:
kam asha ceva :D

0

23

AnGeL написал(а):

teorii de care pot sa zic ca aproape nimeni nu se mai conduce...

asta e si problema tineretului...k nu s ghindesk...iaq ajung kopiii la orfelinate in cel mai bun caz...ori fac avorturi:((( ori vaabshe shel mai rau k ii omoara...:(

0

24

eu ma uit k la noi in forum deam ii traditsie sa te abatsi de la tema 8))

AnGeL написал(а):

Asi vrea sa aflu parerea voastra despre faptul ca exista sau nu o virta anumita pentru a incepe viata-sexuala???

nu exista....
adiq exista....
nu mai jos de 12
asta ii parerea mea....
prosta atunshi ink eshti ku minti verdi kiar dak tiai dezvoltat fizik

0

25

dreep написал(а):

eu ma uit k la noi in forum deam ii traditsie sa te abatsi de la tema 8))

aga :D

dreep написал(а):

nu mai jos de 12

:O  da shi potzi sa intelegi la 13 ani din asta
eu kred k 13 asta e mult prea devreme

0

26

:love:

0

27

fetele pot să specifice şi orificiul

0

28

+1, şi să descrie cât mai detaliat starea lui de până şi după act :D

0

29

şine dă de săcsuit ?

0

30

Erick
cască gura mare şi spune "AAAAAAAA"

0

Похожие темы

Virginitatea. SEX! 2008-05-06

Вы здесь » La taifas!! » SEX! » Prima experienta sexuala