La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » SEX! » Virginitatea.


Virginitatea.

Сообщений 1 страница 30 из 54

1

Vi se pare stupid daca o fata din ziua de azi mai vrea sa ramana virgina pana in noaptea casatoriei?

0

2

Eu de ex nush da eu stiu o fata cin ma uit la dinsa am mis pare ca ea vea sa fie toat viata virgina :fie:

0

3

Igorash
)))))))))) asa iti pare))

AnGeL parerea mea cred ca o stii:) da noi toti baietii vrem si vrem de la domnisoare o relatie kit mai repede e posibil..dar putini sau ghindit la ce poata sa aduca asta..putini sau ghindit...bun bun...se culca cu una..el o leapada..pe ea..si..si..cind vine vremea de insuratoare...el cauta una vergina..dar nusi aduce aminete ca cindva...a facut prostia...) ia uameni....asa c baieti ghinditiva mai intii ku kapul de  pe ghit:)))
Hmm...poti s faci sex...daq 100% vei fi cu ea:) dar asta niciodata nu ai s stii...)100%

0

4

GHENA,,,,,,RESPECT,OMULE!!!!IAKA SAA...DE S-AR GINDI TOTII KUM TU TE GINDESTI,,,,EHH,,,,
Virginitatea nu e pe primul plan...asta e parerea mea!principalu omu si sentimentele....
poate persoana a facut numai o data sex...si ii pare rau..si de aia ea e vinovata?si tre sa sufere?si sa n-o ia nimeni de casatorie?
no no no.....bine ca barbatii tre sa guste din viata sexuala din plin...da fetele sa steie akasa....
tat tre de facut la timp shi ku kap!

0

5

eu am nimerit intr-o ase situatie ca voi mai bine sa nu stiti,asa ca mai bine ca ea sa nu fie virgina ! :)
dar totusi cind s ti gindesti c iaq te intilnesti cu o fata si ea ii cea mai mare din sat,ap nu stiu... :(
offf baeti,fiti atenti cu treaba asta ! :)
am un prieten,el are 18 ani si degraba se casatoreste c o nimerito =))))
nii jeli di dinsu,dar alta esire nare !

0

6

O data ce un barbat sau o femeie nu au experimentat inca sexul intravaginal, sunt considerati virgini. Ca si orice alta activitate, prima data cand incerci sexul intravaginal este putin probabil sa fie placut si incununat cu success. Totul cere practica. Daca te astepti la ceva extraordinar, ai putea fi dezamagit. Multe femei raman cu intrebarea: Ce a fost asa extraordinar?! .
Din pacate societatea are doua standarde pentru virginitate. Barbatii sunt incurajati sa capete experienta sexuala, in timp ce femeile sunt blamate daca o fac. Ele ar trebui sa ramana virgine pana in noaptea nuntii. Tatal uita ca tanara fata cu care fiul lui se distreaza este copilul altcuiva.

Valoarea virginitatii la femei este legata de valoarea lor ca obiecte in proprietatea barbatului. Femeile moderne suspecteaza ca dorinta de virginitate este datorata fricii barbatului de a fi comparat cu altii.

Inca exista oameni care cred ca virginitatea este importanta la o nevasta si ca a-si oferi corpul este darul suprem dat sotului. Pastrandu-se, face relatia speciala. Altii spun ca fara experienta sexuala, i-ar fi greu unei femei sa-si descopere propria sexualitate si sa-si aleaga partenerul compatibil. Ramane la alegerea fiecaruia de a hotari intre aceste optiuni.
Prima penetrare poate produce o usoara sangerare, dar absenta acesteia nu trebuie sa ne duca cu gandul ca a mai avut contacte sexuale intravaginale.
Observatia noastra este ca parintii din Romania suspecteaza cand copii devin activi sexual si, deci,este mai bine sa fiti discreti decat sa-i confruntati.

0

7

Kitziunia написал(а):

.....bine ca barbatii tre sa guste din viata sexuala din plin...da fetele sa steie akasa....

aham... sh atunci ies k daq feteli niq nu fak da ei gusta intre dinshii?

0

8

Eu cred ca asta nu e tema de discutie pentru baieti ! Ce au fetele e a lor si daca s-o dat fata inseamna ca vrea ,daca nu inseana ca asteapta baiatul potrivit ! Nu am ce sa comentez asta tot depinde de capul fetei ! :D :thank_you:

0

9

[`XP` написал(а):

]Eu cred ca asta nu e tema de discutie pentru baieti !

hehe 6i de ce nu ?
ce ... un baiat nu poate sa-6i expoona   parerea  despre asta? :D

totul e OK :P

0

10

[`XP`]
Nu uita k virginitatea este sh la baieti:)))

0

11

Ghen4ik написал(а):

Nu uita k virginitatea este sh la baieti:)))

OO da-daaa  :)

0

12

♪♥LUSYK♥♪
prosta ii ish expun numa la urma pretentsiili....  :D

0

13

dreep
da ladna:)

0

14

Da daq fata sare prima in pat..daq ea sedu4e baiatul ca sa faca sex??De ce permanent baietii sunt vinovati ca ia verginitatea???Luati in consideratie si alte situati:DDD

0

15

serViP написал(а):

Da daq fata sare prima in pat..daq ea sedu4e baiatul ca sa faca sex??De ce permanent baietii sunt vinovati ca ia verginitatea???Luati in consideratie si alte situati:DDD

iaq na :D
deam fetele ....
nu kred k o virgina ar face a6a  :D

0

16

♪♥LUSYK♥♪
Idi znai:) sunt sh exceptsii! :)

0

17

sh fsiotaki nu ar fashi))

0

18

dreep написал(а):

sh fsiotaki nu ar fashi))

deacord! sa demonstrat ca barbatii au o dorinta mai mare decit femeile sa-si implineasca cerintele bilogice :D

P.S asta e AnGeL :D

0

19

kosmas написал(а):

P.S asta e AnGeL

angel o ushis pi frati k s shib mai putsini la konushiri.... amu ne manipuleaz pi noi k sh kum ar shi fratisu.... adiq daq sint 2 pers di asheiash pareri sh inq in fruntea noastra inseamna k au dreptate)))))

0

20

Pin ce fata nu ridica coada - patzanu nu io intzeapa

scurt clar cuprinzator

0

21

da da,Vitea!ii drept..fata ii lehkomislenaia!pe urma dupa shi s trezeste,ca si-o pierdut komoara...suji dejetele si trage parul de pe kap!

0

22

Kitziunia написал(а):

da da,Vitea!ii drept..fata ii lehkomislenaia!pe urma dupa shi s trezeste,ca si-o pierdut komoara...suji dejetele si trage parul de pe kap!

da cum de nu tzii cu sexul feminin? Mie imi pare ca ar trebui sa te rovoltzi la ceea ce am scris na :)

0

23

ei da...eu ptr adevar!!da shii nu-i drept?
lasa mai kashte okii fetele!baietii multe vor!

0

24

Kitziunia написал(а):

i da...eu ptr adevar!!da shii nu-i drept?
lasa mai kashte okii fetele!baietii multe vor!

hai gata linishteshtete

fata daca vrea (daca o gidila) apu ea da
da daca nu in caz contrar

0

25

Fetele nu treb de invinuit..ele kite odata nu vor...da s gasesk asha patsani tipa umnii ...eu nash putea :d sh le roaga hai hai hai :)) doamni fereste..shis di prosti...unele le dau...sh ele nus mai hitry...LA noi in moldova s socoate k daq iaq odata so kulkat sh nui virgina gata e c****...stii ...treb de avut incredere in partener...la noi asta e cea mai mare probleme..k nu avem incredere...

0

26

Ghen4ik написал(а):

treb de avut incredere in partener...la noi asta e cea mai mare probleme..k nu avem incredere...

yepp ... foarte korekt ....

0

27

♪♥LUSYK♥♪ shtii pinshi nu treshi singur pin asha sheva ,,...nutz da in kap :))))))))))

0

28

Ghen4ik написал(а):

socoate k daq iaq odata so kulkat sh nui virgina gata e c****

asta e una din problemele societatii...da stiti dc?? pt ca societatea moldava e compusa in mare parte din persoane instarite cu logica din timpurile lui Stalin si nici decum nu vor sa evolueze impreuna cu noi!!

0

29

AnGeL
+1 ;)

0

30

Ghen4ik написал(а):

AnGeL
+1 ;)

ms ;)

0


Вы здесь » La taifas!! » SEX! » Virginitatea.