La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



GeloZia

Сообщений 31 страница 60 из 111

31

Wiz написал(а):

Gelozie e primul pas spre viloenta domestica !

deacord, pt ca cum a mai spus si Lusyk ea is revarsa toate starile acasa...e ceva groaznik daca nimereste cineva sub miine fierbinte atunci :D

0

32

AnGeL написал(а):

deacord, pt ca cum a mai spus si Lusyk ea is revarsa toate starile acasa...e ceva groaznik daca nimereste cineva sub miine fierbinte atunci

da.... lucruri strashice se intimpla... :(

0

33

nu voi sh singuri ats skris.... da yaka remediu nu pre kred k esti....poati doar s ti concentrezi in alta directie.... da asta ar insemna a nui atrage atentie pers iughite....asha k nu shtiu.... eu nus tari geloas.... sh asta ink dipindi ink de la om la om.... da o leak totushi sint ;)

0

34

AnGeL написал(а):

deacord, pt ca cum a mai spus si Lusyk ea is revarsa toate starile acasa...e ceva groaznik daca nimereste cineva sub miine fierbinte atunci

ei hai .. .tu deam exagerezi ku totul :mad:
da 6i k sa sjung eu la asta tot trebu povad .. k prosta tak n-oi mai fa6i eu a6a :beee:

Отредактировано ♪♥LUSYK♥♪ (2007-01-15 19:17:24)

0

35

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

da 6i k sa sjung eu la asta tot trebu povad .. k prosta tak n-oi mai fa6i eu a6a

e si normal ca nu ai sa faci...eu je stiu ca tu esti fata cuminte ;)

0

36

AnGeL написал(а):

eu je stiu ca tu esti fata cuminte

cuminte sh geloasa :P

0

37

dreep написал(а):

cuminte sh geloasa

xexe cine nu ar fi gelos(a) daq ar avea povad , AAAAAA? :mdaa:

0

38

euuuuu :D

0

39

Wiz_ingerashul
nu ti kred.....

0

40

Wiz_ingerashul написал(а):

euuuuu

hmm...sa te kred ?

0

41

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

hmm...sa te kred ?

Ghen4ik написал(а):

nu ti kred.....

Vedeti ca eu aishi pe forum cu toata politika filosofiea mea... asta mie imi place ... DAR in suflet sunt un romantik ca in lumea asta asha nu mai sunt (asha-i ca scromno ? :D ) Shi cred ca o relatie treb sa fie bazata pe incredere reciproca... dar mai este aici un DAR mare ! am mai spus-o daca ma tradeaza sunt oleaca inervat, shi cind sunt inervat....  mai bine s-a nu shtiti ! la nopate bine NU o sa dormiti ! :D

0

42

Wiz_ingerashul написал(а):

DAR in suflet sunt un romantik ca in lumea asta asha nu mai sunt (asha-i ca scromno ?  )

:yes: tare skromninkii :D

Wiz_ingerashul написал(а):

Shi cred ca o relatie treb sa fie bazata pe incredere reciproca...

hmm.... inkredere .... inkredere..... poliubomu potzi sa ai inkredere in el/ea dar sa nu ai inkredere in cealalta(celalalt).

nu shtiu ce parere voi aveti despre fete la general
da despre patzani eu shtiu una k kum s gaseshte una kare le face avansuri (kiar daq ii spooi k am prietena ,de6i unii se mai abtzin uneori de la "mikul" amanunt....)  ap tare greu shi Rar se dau intr-o parte ... asha k .. putetzi  voi sa spoonetzi amu ce n-atzi spoone k asta asha e  :beee:

0

43

♪♥LUSYK♥♪
Hz nu pot spune niq eu stiu k nus ASHA

Spuneti voi fetele ce nati spune...de mine...:)) :dwarf:

0

44

Ghen4ik написал(а):

♪♥LUSYK♥♪
Hz nu pot spune niq eu stiu k nus ASHA

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

ap tare greu shi Rar se dau intr-o parte ...

rar se dau intr-o parte.....

Ghen4ik написал(а):

Spuneti voi fetele ce nati spune...de mine...)

eu nu de tine am spus, dar la general de baietzi ;)

0

45

♪♥LUSYK♥♪
Nai fost baiat si nu cred c vreo data ai s fii...potzan...asha..k:
1.Daca baiatul iubeste fata el no sa se uite la alte fete care ii fac avansuri(a iubi inseamna nu inseamna numai cuvinte..dar si sentimente care nu pot fi comentate si discutate)
2.Daca  fata tsine la partinerul sau si il iubeste cu adevarat...ea o sa faca totul posibil ca...ca ambiii s shii cuplu fericeonii:))




P.S. Chiar daq o fata face avansuuri unui baiat care are o iubita asta nu inseamna k el o sasi rupa kapu sh altceva dupa dinsa...Asta voi fetele nu cred sa intelegeti vreodata...da desigur toti sa fim sinceri shi noi sh voi...noi baietii paliubomu ne uitam la fete da asta nu inseamna nimik...Saglasitesti k sh voi tot trajitz ku okiu la un "fund " si nu numai, de baiat   :first_move:

Daq sheva nu ma gruzits pe mine k nu eu am scris da un prieten KUKUSKA :crazy:  (samana smailiku ku dinsu)daq sheva va trebuie va dau nr. lui de telefon in privat:) sh rupetsii urekili :)))

Da Paliubomu eu is saglasen ceea ce o scris el...:)

18.01.07   
:)) :crazy:

Отредактировано Ghen4ik (2007-01-18 15:04:29)

0

46

:rofl:
Ghen4ik sau kukuska ma rog cine shi ce o skris deam :D
hmm.... maybe... e  adevarat... da s mai intimpla vreo sinika fara padruga shi paversi k tzi se fitzie una in fatza okilor ap  kazuri konkrete  am vzut k patzanu la insheput akolo nu vroie .. .da pe urma.....  tak shto eu nu vorbesk ashe in vint ... vseotaki eu asta am vzut :( shi nu zik ... poate mai sunt exceptzii ( dar eu asta inq nu am intilnit... ) (((
tak 4to sorry ... da eu deatita nu pot sa am inkredere
da asta k se uita fetele la altzi patzani ... hehe  mai mult  ksa le faka in 6iuda la patzani tipa s vada shi ei kum e  :P

sau ceva de genul asta...
kr4....
...

0

47

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

da asta k se uita fetele la altzi patzani ... hehe  mai mult  ksa le faka in 6iuda la patzani tipa s vada shi ei kum e 
sau ceva de genul asta...
kr4....
...

eee deam ce o sa mai spuneti...sh la betsie..daq eshty bat ghinishor...iaq eu spun de mine...nie daq cesna nishi nuniii a fete atunshea...Ne nada suditi dupa unu sau kiti tu ai vazut...SUnt exceptii...tre s le cauti daq vreai...Om bat sau treaz are kap pi umere..asha k...dumnezeu io dat kap sa se ghindeaska ku KApu shel di pi ghit..da nu ku altsheva! :hi:

0

48

Ghen4ik написал(а):

Ne nada suditi dupa unu sau kiti tu ai vazut...SUnt exceptii...tre s le cauti daq vreai...Om bat sau treaz are kap pi umere..asha k...dumnezeu io dat kap sa se ghindeaska ku KApu shel di pi ghit..da nu ku altsheva!

nope.... asta s numeshte ne sudi po sebe.... ;)

0

49

Nie de ex po sinike nu nii a podruji,,, nie nii aduce acasa s ma culc... si nu ma gindesc la dinsele da cum as ajiung acasa... pe brinshi sau as ma duca shineva e skinare... da ... vashe la sinica adevarata podrujili nau shi cauta!! ai ineles Lucika... :P

0

50

ia mai shi totzi poriadocinie pe ai6i ... :D
interesant koom de nu-ni vine a krede  ... :D
6i 4e-am fkut eu k sa nimeresk pe la sin6i :rolleyes: parq tare nu ma zbatem  :lol:

0

51

aP vezi ca aishi pe forum is baieti poreadoshnie!!!

0

52

Igorash написал(а):

aP vezi ca aishi pe forum is baieti poreadoshnie!!!

hmm.....asha se  pare.....
da eu vrb  la general ... shi voi logik k o sa va aparatzi 6i o sa va sustzinetzi ;)
exx.... de-ar fi  fost a6a koom voi spoonzzi :(

0

53

♪♥LUSYK♥♪
Totsi is pareado4nie kiar sh ashei ne poreado4nie:)) Daq vrem noi toti suntem buni..ku persoanele kare kit de putin ne stimeaza sh nu ne kalka pe koada ;)

O viata traim sh treb...so traim din plin...fara sfada sh nevoi...k sfada nu ajuta ku nimik...iti faci tsie rau....

0

54

dreep написал(а):

Wiz_ingerashul
nu ti kred.....

nici eu :D

Ghen4ik написал(а):

trajitz ku okiu la un "fund "

iaka eu nu am intilnit fete pe care sa le atraga fundu vostru :rofl: da la voi fundul fetelor e o pasiune...stiu :P

0

55

AnGeL
PAveri mne k sint!;)

0

56

Ghen4ik написал(а):

PAveri mne k sint!

inseamna ca ele nu sunt in preajma mea de eu nu am vazut astfel de cazuri!

0

57

AnGeL
POate :)

0

58

Ghen4ik написал(а):

...Om bat sau treaz are kap pi umere..

AMIN !!!

Ghen4ik написал(а):

...SUnt exceptii...tre s le cauti daq vreai...

AMIN2 !!!

Ghen4ik написал(а):

sh ashei ne poreado4nie

eaca aishi nu sunt deacord.... esti poreadoshnie a esti NEporedoshnie ! 3 nedono !

AnGeL написал(а):

nici eu

a zrea ! :))

AnGeL написал(а):

da la voi fundul fetelor e o pasiune...stiu

ne nado... eca la mine pasiunia e ochii shi shii mai jos de ochi ! :D  :rofl:

0

59

Wiz eshti pervers... fuuuuuuuu

0

60

Knopca_86 написал(а):

Wiz eshti pervers... fuuuuuuuu

way ne materisi ! :D
ai ceva contra la ceea ce am scris mai sus ? scrie shi tu shi continuam discutia ! :D

0