La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



GeloZia

Сообщений 91 страница 111 из 111

91

Kitziunia off...da da ...(

0

92

Ghen4ik написал(а):

cineva ori mai mult ori mai putsin paliubomu ii gelos...

nai dreptate :))eaca eu sunt fericit : nu shtiu ce-i asta gelozia :D

AnGeL написал(а):

sunt deacord, dar totusi nu cred in asta ca voi nu atrageti atentia la fundul fetelor...

da shine o zis ca noi delok nu atragem :) sunt prioritati : merg ochii apoi... hmmmm... cei mai jos  shi mai rotund :D FARA ASTA NIKUDA !

0

93

Kitziunia написал(а):

!eu mor dupa bushikutze frumusele

LOL !  +1

0

94

Wiz_ingerashul
pasib :bb:

0

95

:medved:

Отредактировано Kitziunia (2007-01-31 12:26:29)

0

96

da eu sint cazuri cind s tare geloasa.........da nu m-am gindit nishiodata ca sa ushid p/u cineva sau variante deaiestea
Gelozia excesiva nu duce decit la distrugerea relatiei
tre si ea sa fie...ca fara dinsa nikak..........da nu multa :declare:

0

97

nu vreau sa obijduesc pe nimeni dar dragostea e un mif

0

98

Knopca_86
poate da.............poate nu..........
fiecare are viziunea sa asupra vietsii,dragostei etc etc..........poate peste citiva ani nu ai sa mai crezi asa..........da poate ai sa te convingi shi mai tare ca ai dreptate

0

99

kissa написал(а):

poate peste citiva ani nu ai sa mai crezi asa..........da poate ai sa te convingi shi mai tare ca ai dreptate

al 2-lea variant :D Knopca_86 takoi....hmmmmm.... FRUKT !!! :D

Knopca_86 am numai una sa-ti spun.... Dragostea nu e mif.... dar daca tu asha aprins crezi in asta pentru tine  va deveni shi atunci ai sa-ti maninci coatele ! Da dragostea nu vine fara suferinta.... dar in viata noastre PENTRU tot trebu s aplteshti tak 4to tashi i odaisia horoshimu 4uvstvu :)) polnastiu !

0

100

Wiz tu vrei mie sami spui de suferintsa din cauza dragostei?.......... ha

0

101

Knopca_86 Eu, eu eca shi ca shi aishi tu eshti Vasiok ! Dac nu eu ap shine ???? :D

0

102

baieti haideti sa nu demonstram cine mai mult a suferit!!! nu cred ca o sa ajungem la ceva bun ;)

0

103

toti suferim destul! :agree:

0

104

eh...asa-i firea omeneaska....sa iubeaska,sa fie geloasa....

0

105

Gelozia este o boala tare  serioasa uneori poate sa puna viata cuiva in pericol MARE ;
nu poti face nici un pas ; persoana( jum. 2) intotdeauna nu are intredere & fel de fel de intrebari ....etc

0

106

AnGeL написал(а):

baieti haideti sa nu demonstram cine mai mult a suferit!!! nu cred ca o sa ajungem la ceva bun

da eu nici nu vreau sa demonstrezi..... asta nu e un lucru de care poti sa te mindreshti :(

Biggi_Friggi написал(а):

toti suferim destul!

destul??? nuuu... noi suferim toti prea mult.... prea mult... :(

0

107

tats sufera atita kit merita..... kind nu pots skimba ceea ce este, treb di skimbat atitudinea despre asta.....

p.s. ushor di dsis =)

0

108

dreep
eu nu merit :(

0

109

in orice situatsie kit de grea nar fi s poate de gasit ceva pozitiv..... sh eu kred k tu ar trebui s shtii k gindurile influenteaza realitatea.......

0

110

dreep
ugums.... poate ma inveti shi eu sa caut ceva pozitiv ? :D

0

111

tak bukurate k tu vbeshti ku mini pi forum.... razve ato ne shiastie?
of eu multi nu shtiu dispri tini asha k prosta bukurate k traieshti....

0