La taifas!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » La taifas!! » Женский форум/Forumul feminin » Moda


Moda

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

ash vrea sa vorbim despre  tot ce tzine de moda :)
tendintze sh icerintze ....
imbrakamintea - .... konteaza firma, lokul de unde le kumperi  6i kit de tare ....
look-ul, inkaltzamintea ,accesorii etc....

Отредактировано ♪♥LUSYK♥♪ (2007-01-14 18:01:11)

0

2

Ap karo4 pe tema asta s poate tare mult de diskutat

Konteaza sau nu,asta pentru fiekare persoana in parte ,fiekare decide singur !

li4na eu vaaab6e nu kumpar haine de la noi,shi ni4 inkaltzaminte !

daka d sokotit,ap vreo 15 % din 100 % is numai de aici,i to kare le am ka kadou !

inkaltzamintea - aceea6i istorie ...

Look-ul konteaza,mai ales depinde unde te du4 !

kane6na,daka inkaltzi tokurile intr-o excursie la Saharna,ap taman "v temu" kum a fakut-o u4ilka noastra de l.latina  :moil:

:comando:

Отредактировано Onyx_ (2007-03-22 19:21:48)

0

3

Onyx_ написал(а):

li4na eu vaaab6e nu kumpar haine de la noi,shi ni4 inkaltzaminte !

uuu ..  klasna ....

Onyx_ написал(а):

kane6na,daka inkaltzi tokurile intr-o excursie la Saharna,ap taman "v temu" kum a fakut-o u4ilka noastra de l.latina

:rofl: da e nu-i intreaga la minte .. :D

kit despre haine .. mmmm ... ash vrea shi eu sa-mi kumpar nu din MD )
dar de peste hotare  sunt numai kadori ... shap ... o pleasha le imbrak ... ori nu-mi palce kum sta .. ori marimea ne to .. kr4 itd itp ...

asha k in kazu` ista ... MD :(

0

4

da kum tzie terranova ? ai vz. akolo sheva bun ? shi da !am vrut sa spun ka blugii de 920 de lei ... is ... is ... karo4 kosta 920 de lei sau asha sheva,eram v shoke !
90 $ pe o pereke de blugi ... neeeeeeeeeeeee za 4to !

0

5

Onyx_ написал(а):

Teranova MARE kkt .. ( sorry pt expresie :) )
iar peste hotare kred k shtitzi k este sokotita ka second hand ...  da daq nu shtitzi v-o spun eu ... :)

la inceput , kind numa s-o deskis magazinu la noi .. ap m-am skapat la haine , tipa skidhi , shi hainie frumoase .. eeei ti shto ...
akum numa o koftacika port .... i to, s-o largit ... da mai merge oleaq de purtat :D, da kind i-am spus lu mama k ni-am kumparat haine de la teranova .. o afighit :blink:

karoce nu face teranova ...

da blugii de 920 lei unde i-ai vzut ?
la teranova ? :rofl:

0

6

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

koftacika port .... i to, s-o largit ...

ap da,akolo kalitatea l ahaine e sub minus

♪♥LUSYK♥♪ написал(а):

da blugii de 920 lei unde i-ai vzut ?
la teranova ?

da-da !! exakt akolo :D

0

7

Onyx_ написал(а):

da-da !! exakt akolo

uuu .. deam mai ghini kumpar de la PIAZZA CENTRALA ` na .. dekit de la terra veke .... :D

cesno ... ninaviju foirma shi magazinele estea....
hatea poate kind is reduceri a sa-ni kumpar maicika prin kasa .... )

0

8

tax..... pt mini lookul konteaza ( a meu )
eu nu pot s dsik k la noi hainili is reli.... nii ini plak.... prosta tre s shtii shi s kumperi....
de obicei ii mai comod s ti dushi la jumbo sau in centru.... magazinele di uni eu kumpar: mango/motivi/sela/adidas/puma/waggon/levi's/benetton/sisley/aridon/miss sixty/nafnaf/sh un butik din elat ku haine tari prikolinie da kam skumpi asha k nam mult di akolo.... ini plak sh altili ka mexx sh melange/d&g/tommy hilfiger& co..... da aestia doardi la reduceri s kumpar..... in general pots s vez mai multi lukrurri normali..... da ma tem s risk(calitatea).....
da persoanele ku kari diskut poate sh goali s shib..... glavna sani shib intiresna....

0


Вы здесь » La taifas!! » Женский форум/Forumul feminin » Moda